inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.9.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Brokešová: Chci dělat v rádiu!

Senzace! Z Jaroslavy Brokešové se možná stane moderátorská hvězda. Žena, která byla dříve mužem, totiž dostala možnost vyzkoušet si práci moderátorky v rozhlase.

Praha - Operace, diskriminace a exekuce! Tak se dá charakterizovat příběh nejslavnějšího českého transsexuála Jaroslavy Brokešové, kterou Armáda České republiky odmítla přijmout do svých řad kvůli operativní změně pohlaví. Proti rozhodnutí armády se odvolala, přesto neuspěla. To jí ale nevzalo elán a chce se prosadit v showbyznysu. Objevuje se v televizních a divadelních talk show a teď ji možná čeká kariéra rozhlasové moderátorky.

"Nechci nic prozrazovat, ale kdyby to vyšlo, tak se lidi můžou těšit na to, že to bude velká legrace," řekla Jaroslava Brokešová. Zatím je ale zaregistrovaná na úřadu práce a na krku má kvůli nezaplaceným alimentům exekutory. "Nechci jen čekat na to, co mi z úřadu nabídnou. Potřebuju najít stálou denní práci. Nejvíc by se mi líbilo v showbyznysu, ale teď vezmu asi cokoliv," tvrdí. Podle jejích slov by jí vyhovovalo dělat třeba řidičku pro nějakou agenturu nebo firmu.

"Je to má původní profese a je to akční. Nejsem typ, který by seděl celý den v kanceláři," dodala. Dokonce prý dostala nabídku, aby dělala provozní erotického podniku. To však odmítla. Nic prý zatím nebude ani ze sporu s armádou. Brokešová sice připravuje žalobu, ale nemá peníze na to, aby zaplatila advokáta. "Nikdo do toho nechce jít a každý mě odmítne, když zjistí, že mi po exekuci zůstalo akorát oblečení, které mám na sobě," řekla Brokešová.

Shlédnuto: 5152x    |    Komentáře: 1    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License