inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
25.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Brokešová: Chci sex

To je tedy něco! Do armády ji nevzali kvůli operativní změně pohlaví z muže na ženu, do televize se možná dostane! Jaroslava Brokešová se totiž přihlásila do připravované reality show VyVolení. Když se jí podaří postoupit mezi posledních deset až patnáct vyvolených, bude soutěžit o nevídanou částku 11 milionů korun!

Praha - To je síla! Nejslavnější český transsexuál Jaroslava Brokešová (39) bude možná vystupovat v gigantické reality show Televize Prima s názvem VyVolení! Brokešová se proslavila tím, že ji armáda odmítla kvůli změně pohlaví přijmout mezi profesionální vojáky. Teď se snaží prosadit v showbyznysu. Nejprve to zkoušela v rádiu, včera ale zamířila do televize.

Na včerejší casting vtrhla doslova jako lavina, společně se stovkami dalších lidí. "Přihlásila jsem se, protože se těším na ty erotický scény a zkrátím si tady čas, než rozhodnou o osudu mého pořadu v rádiu," řekla VP Jaroslava Brokešová, která vyplnila dotazník a hned potom se družila a povídala si s ostatními zájemci.

"Celý národ se dozví, jak je to s mou sexualitou, že se bez problému můžu milovat," vykřikovala na chodbě Brokešová. S jedním z účastníků si pak nasazovala rozlomené brýle a nechala se fotografovat.

"Každý pěkně jednu půlku," smála se žena, jež ještě před několika lety byla mužem, který se oženil, a dokonce zplodil dítě. Porota ji ani na moment nevyvedla z míry. A to ani tehdy, když se jí porotci ptali na počet partnerů, co by nikdy neudělala nebo když jí zadali roli televizní rosničky.

"Byla to rutina. Jestli mě vezmou, tak uvidí pořádnou show, to bude kabaret," tvrdila Brokešová suverénně, zatímco porota zůstala na okamžik hledět v oněmělém úžasu.

Na casting VyVolených se dosud přihlásilo zhruba osm a půl tisíce lidí všech věkových kategorií a zdá se, že to ještě není konečné číslo.

"Účastníků neustále přibývá, přihlašují se doslova ze všech koutů republiky," řekla včera VP Jana Malíková, mluvčí TV Prima. Zhruba deset až patnáct účastníků bude pak bydlet tři měsíce v luxusní vile, kde je budou čtyřiadvacet hodin sledovat kamery. Diváci se mohou těšit na pořádnou dávku emocí i sex v přímém přenosu.

Shlédnuto: 2612x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License