inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
3.6.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Brokešová: Odhalím duši i tělo

Jaroslava Brokešová byla mužem, teď je ženou a chce být celebritou

Jaroslava Brokešová, která už několik měsíců "válčí" s armádou, aby ji zaměstnala jako řidiče, zvolí zřejmě nakonec kariéru v showbyznysu. "Kdysi jsem už v showbyznysu pracovala jako moderátorka kabaretů, travesty show či pánského striptýzu. Proč bych se do něj nemohla vrátit?"

"Počkejte - vždyť já v něm vlastně už jsem. Skočila jsem do toho rovnýma nohama. Stýkám se při různých příležitostech s českými celebritami a svým způsobem žádanou celebritou už jsem. Co říkáte?"

Brokešová podstoupila před dvěma lety - ještě jako Jiří Brokeš, otec čtrnáctiletého syna a o rok mladší dcery - operaci, kterou jí bylo změněno pohlaví.

Loni se ucházela o práci v armádě, kde jako osmnáctiletý mladík v polovině 80. let sloužila, byla však odmítnuta. Armáda říká, že žena není zdravotně v pořádku, takže nemůže pracovat jako profesionální voják. - více zde

Brokešová však tvrdila, že byla odmítnuta právě kvůli změně pohlaví. "Asi se na to vykašlu. Nejdříve mě nesmyslně odmítli kvůli transsexualismu - vždyť už jsem přece žena! - teď zase tvrdí, že mám zdravotní problémy. Jsou to lháři," rozčiluje se Brokešová.

Přiznává současně, že armádu si nevybíravou kritikou asi natolik znepřátelila, že si kariéru vojáka z povolání už ani moc neumí představit.

Brokešová, která je registrovaná jako nezaměstnaná, vystupovala v několika televizních pořadech, byla v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím a měsíc v porotě Vypadáš skvěle, kde hodnotí změnu vizáže žen i mužů. Vystoupila i v Pressklubu Frekvence 1, kde řekla, že armádu zřejmě zažaluje.

Sexuoložka Hana Fifková se obává, že Brokešová nyní zažívá jakýchsi "patnáct minut slávy", po nichž si jí nemusí už nikdo ani všimnout. "Užívá si to. Zatím je stále ve středu pozornosti médií, ale až zájem opadne, může to být pro ni velké zklamání. I když jí slávu opravdu přeji."

Pro to, aby se v showbyznysu prosadila, je prý Brokešová ochotna udělat vše: "Jsem exhibicionistka. Klidně před lidmi odhalím duši i tělo. Vymáčknu ze sebe vše." Na otázku, zda míní i striptýz, odpovídá odmítavě. "To ne, ale trochu toho snad ukázat mohu. Nemám se totiž za co stydět."

Brokešová nyní doufá, že ji osloví některý z filmových režisérů, s nimiž se v televizních pořadech seznámila.

Shlédnuto: 1731x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License