inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
17.1.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Bůh a tranďák


Jestliže Boha bolí žena v mužské róbě,
co cítí pro ženu v mužském těle?

Tož jsem se na jednom náboženském shromáždění dozvěděl, že operace na změnu pohlaví je těžký hřích a transexuálové, kteří ji projdou, přijdou do pekla. Podíval jsem se do bible a…

…a nic takového jsem tam nenašel. Že bych hledal špatně? Možná, ale bibli studuji už nějakou drahnou dobu a na nějakej takovej výrok jsem nenarazil. Přirozeně, v biblických dobách takováto operace ani neexistovala, ale zkusme na chvíli nezaujatě popřemýšlet.

V Bibli žádné zmínky o transexualitě nejsou. Za to tam jsou zmínky o trpících, jenž budou uzdraveni, o vězněních, kteří se zbaví okovů, o létě milosti Hospodina. Na tento verš se odvolal Kristus, když zdůvodňoval svou činnost i své Božské Synatorství. Že míchám dvě věci do jednoho pytle?Ale kdepak. Podle Bible se Bohu hnusí tranvesti show. Ani se nedivím, i mně se chce blít, když vidím Pepu Nováka křepčit jako Madonu. Ale je rozdíl mezi tranvestitem a transexuálem.

Jaký? Jestliže se Bohu hnusí pohled na muže v ženských šatech, myslíte si, že je mu příjemný pohled na muže v ženském těle? Jestliže Boha bolí žena v mužské róbě, co cítí pro ženu v mužském těle? Pro tranvestitu je ženské oblečení blažeností, pro transexuála je pobyt v ženském těle utrpením. Možná mnohé překvapím, ale tranďáci onu operaci nepodstupují pro sexuální potěšení. Jestliže pro tranďáky je vlastní tělo odporné, a co potom cítí Bůh? Operace je přechod do přirozeného, normálního stavu. Tudíž, těžce nehřeší transexuál, jenž se nechá operovat, ale ten, jenž se tohoto kroku neodváží.

Podle Bible se každý z nás už rodí do hříchu, rodí v hříšném těle. Tedy nejenom transexuálové, nejenom homosexuálově, ale všichni.Dítě se pod vlivem hříchu vyvíjí v těle matky plných devět měsíců. Už nežijeme v onom dobrém světě, jenž pro Adama a Evu stvořil Bůh.Už tu vládne smrt, hřích, nemoce, agresivita, násilí. Přichází pán tohoto světa, řekl Ježíš před svým zatčením, koho tím myslel, římany?

Viděl jsem zpověď matky, jenž byla otcem. Ať su křesťan, přesto před ní smekám. Před její odvahou, silou, energií.

Pane, v čem hřešil tento muž či jeho rodiče, že se narodil slepý? Nezhřešil ani on, ani jeho rodiče, narodil se slepý proto, aby se na něm projevily Skutky Boží.

Shlédnuto: 6542x    |    Komentáře: 2    |    Tipů: 2    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License