inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
21.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Chlap v sukních

Nejpopulárnějším filmem, kde hrají prim muži převlečení za ženy, je určitě stále Někdo to rád horké. Od té doby filmoví tvůrci využili komičnosti takové situace mnohokrát.

Mužský v dámských šatech, škobrtající na vysokých podpatcích, ať už jako „táta v sukních“ nebo Tootsie. Vzpomínáte, co všechno musel Dustin Hoffman podstoupit, aby ze sebe udělal přesvědčivou ženskou? Někteří muži se za ženy převlékají kvůli filmové roli, někteří protože si nemohou pomoci, jiní protože tak baví publikum. Travesti show se v poslední době stává čím dál populárnější. Někdo je nadšený, jiný v rozpacích, další pohoršený. Proti gustu žádný dišputát.

Nás zajímalo především, co všechno obnáší změnit se z normálně vyhlížejícího mladíka v ženu. A tak jsme se podívali do zákulisí, když se ke svému vystoupení chystala jedna z našich nejznámějších travesti skupin Screamers. Pánové Jarda, Lukáš, Alexandr, Sergej a Vojta alias slečny Lili, Paula, Saša, Valerie a Nadja nám dali nahlédnout do svých šatníků i šminek. Díky tomu si i vy můžete udělat představu o tom, že když chce muž vystupovat jako žena, nemá to vůbec lehké.

Jak se mění pán ve slečnu1 - V první fázi byste ani nepoznali, že jste vlastně v dámské šatně. Lukáš (budoucí Paula) si docela mužně holí tvář, aby byla žensky hladká. Zbytek spraví make-up.
2 - Alexander je už o kousek napřed. Zbývá ještě dovést líčení rtů k dokonalosti konturovací tužkou. K proměně ve slečnu Sašu už schází jenom paruka a šaty.
3 - Sergej přišel z Ukrajiny. Původním povoláním je učitel. Tady se živil jako dělník, teď jako slečna Valerie. Jeho nejvydařenějším číslem je imitace Aly Pugačevové.4 - Lukášova proměna ve slečnu Paulu se blíží do finiše. Mimochodem - nohy si kluci neholí. Silonky odvedou své, a jak známo, dáma bez punčoch nevychází.
5 - Lodičky změní pánskou postavu k nepoznání. Kromě prsou a paruky je na slečně Paule všechno pravé. Jako Helena Vondráčková nebo Ilona Csáková je pak neodolatelná.
6 - Saša je nejmenší. Má ovšem nejvyšší podpatky, což je téměř akrobatický výkon. Stejně jako její kolegové, vlastně kolegyně, se musí během vystoupení několikrát převléknout.7 - „Vojto, ty jsi zase ztloustnul!“ zděsil se šéf skupiny Láďa Černý, když se pokoušel svému dalšímu kolegovi zapnout zip a udělat z něj slečnu Nadju a současně partnerku-moderátorku.
8 - Tak tohle je Lucie Bílá. Vlastně slečna Paula, původně Lukáš. Playback a pohyby svých předloh má zmáknuté dokonale. Dlužno dodat, že člověk časem trochu ztratí přehled.
9 - Marta Kubišová v podání Jardy alias slečny Lili. Při písničce Mamá jí zdařile sekundovaly slečny Nadja a Saša. Hadrové panenky byly opravdu hadrové panenky.

Shlédnuto: 3051x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License