inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
25.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Chýlková je pěknej chlap!

A je to venku! Herečka Ivana Chýlková (41) je muž! Skandální odhalení přinese nový třináctidílný seriál "On je žena!", který začala natáčet televize Nova.

"Cítím se jako muž," tvrdí sama Chýlková. "Když se za mnou na zkoušku přišel podívat přítel Jan Kraus a chtěla jsem ho políbit, netvářil se zrovna příznivě," přiznala se smíchem Chýlková.

"Šla jsem do toho po přečtení synopse seriálu a třech dílů scénáře. Je to zábavná a věrohodná proměna," prozradila Chýlková, která se v televizního moderátora zpráv Zorana Zahálku zatím proměnila jen v maskérně.

"Byla jsem nemocná, a tak jsem ještě netočila, ale tento týden do Zorana hupsnu už naplno," tvrdí Chýlková, která se prý sama sobě jako muž moc líbí.

Komediální seriál On je žena! režíruje Václav Vorlíček, který má na svém kontě bláznivé komedie jako Pane, vy jste vdova!, Dívka na koštěti, Kdo chce zabít Jessii?, Což takhle dát si špenát, Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách či seriály Létající Čestmír a Arabela. A stejně bláznivý bude i jeho nejnovější seriálový počin.

"Je to příběh ze života s určitou dávkou fantazie a stylizace, který nepostrádá řadu humorných situací. Zaujal mě scénář, a protože si myslím, že by to mohla být moje parketa, neváhal jsem ani minutu a nabídku Novy přijal," řekl Václav Vorlíček a dodal: "Je to taková česká Tootsie naruby."

Televizní kulisy příběhu se točí v bývalém sídle Novy v pražské Měšťanské besedě za využití newsroomu, ze kterého Nova před svým odchodem na Barrandov vysílala Televizní noviny.

V dalších rolích se v seriálu On je muž! představí i partner Chýlkové Jan Kraus, ale také Jiřina Bohdalová, Pavel Zedníček, Naďa Konvalinková, Jaroslava Kretschmerová, Beruška z Prásku Lucie Benešová či Martin Stropnický. Ten se musel dokonce oholit, a tak jeho mužnou tvář nyní zdobí pouze decentní knírek.

Shlédnuto: 2318x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License