inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
17.1.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Pozvánka na diskusní skupiny


O co se jedná?
O skupinová setkání a společné diskuze na téma „Individuální zkušenost s procesem „přeměny pohlaví“ ve školním prostředí – burza zkušeností a zážitků“

Jak souvisí téma procesu přeměny pohlaví se školou?
Do ordinací lékařů a psychologů přichází stále více školou povinných dětí a jejich rodičů.

K čemu bude naše diskuze na toto téma dobrá?
K vytvoření určitého průvodce úskalími (a radostmi :)) procesu přeměny pohlaví ve školním prostředí (od základky po vysokou). Tento průvodce bude určen jak dětem a mladým lidem, kteří řeší svojí TRS otázku v době školní docházky, tak i jejich rodičům, učitelům a dalším. Celý projekt je součástí diplomové práce na toto téma.

Nezáleží na tom, v jaké fázi celého procesu aktuálně jste - zda na úplném začátku, nebo je to věc, kterou už máte třeba stejně jako svá studia dávno za sebou. Všechny Vaše zážitky, vzpomínky, prohry a hlavně vítězství jsou totiž nesmírně cenné – a přestože Vám samotným to tak (již) připadat nemusí, Vaše zkušenosti mohou pomoci mnoha dalším, kteří nyní jsou nebo jednou budou ve stejné situaci jako (kdysi/ nyní) Vy. Ačkoli já sám teď procházím stejnou zkušeností, moje vlastní zážitky na napsání kvalitní práce a vytvoření dobrého průvodce pochopitelně zdaleka nestačí. Pokud tedy patříte do skupiny několika málo lidí v ČR, kteří v době řešení své TRS otázky studovali nebo vyučovali na nějaké škole, budu moc rád, když si uděláte čas a přijdete se podělit o své zkušenosti. Dekuji, Sisley (Sisley.Falklandor@seznam.cz)

Podrobnější informace o diskusních skupinách:

Jedinými účastníky diskusních skupin budeme my – bývalí a současní klienti Hanky Fifkové. Výzkum, je naprosto anonymní - Vaše jména ani přezdívky nebudou nikde figurovat.
Cílem každé diskusní skupiny je shromáždit co možná nejpestřejší mozaiku toho, „co všechno se může v období podstoupení procesu přeměny pohlaví stát ve škole“.

Datum konání: ZMĚNA! - skupina 15.3. byla pro nezájem zrušena
                      22.3. od 13.00 hodin (doba trvání 60-90 minut)

Místo: ordinace Dr. Hanky Fifkové, Vinohradská 196, Praha 3 (metro trasa A – Želivského, výstup směr tram Strašnice, dolů po ulici Vinohradská, ordinace je na pravé straně ulice naproti hotelu Don Giovani, zvonit)

Shlédnuto: 2588x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License