inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
17.1.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Zodpovězené dotazy

fakt nevím  |   Alexandra  |  02.03.2006 v 14:38   |   MtF

ahojky,už jsem tu jednou byla.Bylo mi i dobře poraděno(hrozný výraz)Bylo mi odborníkem řečeno že nejsem transsexuál ale TV.Jenže čím dál víc ten pocit ztrácím.Mívám takové nálady,kdy nejen že se oblékám do dámského,ale chci vypadat co nejvíce jako žena.Počínaje holením nohou,lakováním nehtů líčením.Představuji si že mám ženské tělo.Jsem bisexuální a představa že jsem žena a miluji se s mužem mě vzrušuje.Ale stejně mě vzrušuje lesbický sex s ženou.Opravdu nevím co dělat.jsem v pasti,chci být to co jsem opravdu,ale já vlastně ani nevím co jsem?Pomoc,prosím.Alexand ra

Johanka  |  13.03.2006 v 11:18

Ahoj Alexandro,

na Tvém místě bych dávala dobrý pozor na to, s jakými "odborníky" se stýkám! :) Ony totiž ty škatulky TS a TV/CD nejsou zdaleka tak černobílé. Právě TV/CD bývá často přechodovým stádiem dosud plně nerozvinuté transsexuality. Takže ono nejde tak jednoduše o někom říct, že je transvestita na věčné časy a nikdy nijak :)

Jak už jsem zde mnohokrát psala, sexuální orientace nemá s transsexualitou vcelku nic společného, což znamená, že TS může po přeměně docela dobře navazovat homosexuální vztahy a není to nic proti ničemu :)

Ve Tvém případě je klíčové, jak moc opravdu toužíš mít ženské tělo a trvale žít v ženské roli. Pokud by Tě jen vzrušovala ta představa, ale přitom bys vlastně netoužila na sobě cokoli měnit a byla se svým stavem spokojená, pak bys asi spíše spadala (alespoň zatím) do kategorie TV/CD.

Jesliže momentálně tápeš, je možné, že Tvé pocity zkrátka ještě potřebují trochu uzrát...

V tuto chvíli by pro Tebe asi bylo nejlepší, kdyby sis našla nějakého kvalitního odborníka a udržovala s ním pravidlený kontakt. To by mohlo pomoci vyjasnit Tvou situaci.

Držím palec!

Johanka

Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 1 |        Creative Commons License