inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
30.11.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Zodpovězené dotazy

Co jsem a jak dal ?  |   Míša  |  31.07.2006 v 00:44   |   CD/TV

Ahoj, na tyhle stránky jsem narazil poprvé a prolezl jsem tu co se dalo :) je tu spoustu zajimavých věcí, ale některé otázky zůstali nezodpovězeny. Je mi 20 let, převlekám se do dámských šatů, prádla už od mala (asi od 12-ti), libí se mi jak kluci tak holky, rád o sobě mluvím v ženském rodě a chovám se jako dívka a nebo jako kluk,podle situace, a zároveň mám rád svoje tělo a na operaci na "kompletní" dívku, bych nechtěl(netoužím) jít. A zároveň mě fascinují shemales a hraju si s představou částečně brát hormony na lehké dotvarovaní těla, ale abych vypadal pořád jako kluk, je to možné ? Na něco takového je asi od doktora nezískám ? Kdyby nebylo těch hormonů, tak bych byla nejspíš CD, ale takhle ? Ve svém těla jsem spokojený, jen mám občas touhu ho trošku zdokonalit a ja nevím, jestli je to touha opravdová nebo pouze sexualní. Co když mě to za 5 nebo 10 let přejde a co když ne a bude se to stupňovat víc a víc ? Je to asi hodně zmatený dotaz...

Johanka  |  31.07.2006 v 10:59

Ahoj Míšo,

dotazů na téma she-male tady již pár bylo, prolezeš-li všechny zodpovězené dotazy, jistě jich pár najdeš.

Jestliže jsi spokojený se svým tělem a netoužíš po trvalém životě v roli ženy, pak se o transsexualitu spíše nejedná. S určitostí to ale říci rozhodně nelze, protože nejsou zas tak ojedinělé případy, kdy někdo začíná pouze s převlékáním a pak zjistí, že mu to už nestačí, a že touží po kompletní přeměně.

Podle toho, co píšeš, by tedy mohlo u Tebe jít o nějaký typ crossdressingu, ale jak říkám, nelze zcela vyloučit ani možnost, že jde o dosud potlačovanou transsexualitu.

Co se týče she-males, tyto osoby jsou dosud pro laickou i odbornozu obec velkou záhadou, a protože obvykle žijí spíše ve skrytu, je těžké se o nich něco dozvědět. Tyto ženy však zpravidla berou vyšší dávky hormonů a často si také nechávají zvětšit poprsí silikonovými implantáty. Jejich cílem je zpravidla trvalý život v ženské roli, avšak bez operace. Některé z nich se živí v erotickém průmyslu, ale jiné zase mají zcela obyčejná civilní zaměstnání.

Brát nízké dávky hormonů pro ženštější vzhled, ale přitom tak, aby tvé tělo v případě potřeby stále mohlo být považováno za mužské, to je opravdu zakázka, která by u našich lékařů asi velké pochopení nenašla, ale zkusit se to jistě dá. Jinou možností je brát hormony načerno, ale to považuji za poněkud riskantní. V takovém případě by asi bylo dobré nechat si nejprve udělat vyšetření u internisty.

Držím place!

Johanka

Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License