inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Zodpovězené dotazy

výlet  |   Niky  |  27.11.2006 v 17:59   |   FtM

Dobrý den,

jsem Nikolas a mám ještě ženské tělo.V lednu bych chtěl jet se skautem na hory a s tím souvisí mé dotazy.

1,Když budu večer na chatě v triku nepůjde přes to vidět stahovák prsou?

2,Když půjdu čurat a vedle do pioáru bude močit jiný muž nepozná podle vzhledu,že nejde o opravdický penis?

3,Jak to udělat s převlíkáním?

Moc tam chci jet,jsem tam evidovaný jako muž,ale mám strach,že se to prozradí.

Děkuji

Yoshiyuki  |  30.11.2006 v 23:44

Ahoj Niky,


začnu od konce - pokud se budeš chovat přirozeně, tzn. nebudeš neustále ve střehu, jestli si někdo něčeho nevšiml (což pozornost většinou upoutá), není důvod, aby kdokoliv cokoliv řešil. Lidi i když vidí něco neobvyklýho, dávaj tomu význam podle vlastní zkušenosti - pochybuju, že někdo z účastníků potkal FtM (a věděl to). Já osobně jsem jezdil na pobyty, kde jsou dokonce společné sprchy a nikdo se nestydí chodit jen tak bez oblečení a ani tam si nikdo ničeho nevšiml - a že to muselo být nápadný, když se třeba všichni koupali v rybníku a ja jsem si ani nesvlíkal tričko! Ne, nenapadlo to vůbec nikoho:-)


K dotazům:

1. Nevím jak velký máš prsa, nevím čím je stahuješ a jaký nosíš trička/trika, ale obecně soudím, že čím tlustší látka a tmavší barva, tím víc se zakryje, samozřejmě i střih hodně udělá. Pokud bys trval na krátkých rukávech, můžeš popřemýšlet i o košili s kapsama, to je dost šikovný. Nejjednosušší je asi navlíknout se do toho, co si chceš vzít, a přizvat nějakou zpřízněnou duši, aby posoudila, jak moc je to vidět. V nouzi člověk může přežít v mikině, já v ní chodil i v létě když bylo třicet stupnů, protože to bylo snesitelnější než vypadat podezřele a nehezky;)


2. Opět nemám tušení, jak to děláš a co na močení vestoje používáš. Většina mužů ale nejen že vůbec nejeví zájem pozorovat druhé, natož jim koukat pod ruce, ale taky se staví co nejdál od nich, takže to by asi musel dotyčný vyvinout hodně velkou snahu, aby něco zahlédl (což si málokdo riskne, protože snad nikdo nechce být označen za gaye případně něco horšího, hetero-sexismus funguje pořád). Je úplně normální, že když je u pisoáru aspoň jeden člověk a není tam moc místa, tak jde nově příchozí do kabiny. Což je pro nás obecně jednodušší a pokud nebudeš vyluzovat hodně atypický zvuky, nikdo nebude mít tušení, že to máš trochu jinak. Můj kamarád zná dokonce heterosexuálního kluka, co při močení sedí a utírá se papírem - naučili ho to tak, aby nebyly diskriminovaný jeho sestry!:)) Takže se nestresuj, nestarej se o druhé a oni se nebudou starat o tebe (na WC).


3. Už to vypadá hloupě ale - netuším, jak často a z čeho do čeho se budeš převlíkat a jak to tam vypadá:) V každým případě do toho nikomu nic není a není nic snadnějšího, než se jít převlíknout kdekoliv, kde je soukromí. Můžeš to spojit se sprchováním (kam můžeš jít napůl oblečený, stydlivých lidí je dost), můžeš si vzít nenápadně jeden kus oblečení a jít jako na záchod, jestli budeš spát ve spacáku, zalezeš tam a pak se svlíkneš (protože už je ti horko).. prostě dělej co chceš, nemáš povinnost nikomu nic vysvětlovat.


Vždycky se tomu můžeš s ostatníma zasmát, třeba "že máš takový zvláštní zvyky, ale už jsi prostě takovej", můžeš tím dokonce získat sympatie druhých (obzvláště lehce zakomplexovaných) lidí ;)

Přeju hodně pohody a hezkých zážitků z hor!:o)


Zdraví

Yoshiyuki

Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License