inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Zodpovězené dotazy

Co do plavek?  |   Lydyn  |  06.09.2004 v 14:11   |   FtM

Doufám, že jsem zadala správně kategorii...

Můj kamarád má problém. A protože on těmto vymoženostem moc nerozumí, ptám se za něj.

Podstoupil operaci hrudních partií, takže tam je to již v pořádku. No jo, ale rád plave.Jak bych to... nemá co do plavek, aby vypadal jako celý chlap. Samozřejmě již něco zkoušel, ale pořád to není ono. Stále vypadal jako vzrušený muž... Fakt mu to pořád nedává spát. Mohl by mi někdo poradit?

Předem děkuju

Lyda

Yoshiyuki  |  07.09.2004 v 17:09

Ahoj Lydo:),

člověku se až nechce věřit, co všechno jsou některé kamarádky schopny pro člověka udělat;o)

Tvůj kamarád samozřejmě není sám, kdo tyhle problémy řeší, a je moc fajn, že se plavání nechce vzdát. Možností je určitě víc; ta nejjednodušší rada je na našich stránkách v sekci "přeměna u FtM" - Tipy - Plavání. Pokud by popis pomůcky nebyl dost jasný, zkuste mě kontaktovat na e-mail a můžu ji vyrobit podle té svojí - mám s ní dobrou zkušenost a i moje partnerka je se vzhledem v plavkách spokojená..:) Je dobré pořídit si k ní opravdu dobře padnoucí plavky z pevné a pružné látky!!

Další možností objednat si protézku, kterou nabízí spousta stránek, jejich seznam je na http://www.geocities.com/FTMPass/links.html v sekci "Stuffers", ale to uz je trochu dražší řešení, jehož výsledek je nejistý..

Nouzovým řešením může být nošení plavek volných (takové ty "kraťasy" ze speciální rychleschnoucí látky), pod které si člověk vezme normální plavky a vycpe čímkoliv vhodným, co je po ruce..;) Osobně se přikláním k první variantě, která je nejlevnější a vzhledově přijatelná..

S přáním příjemných plaveckých chvil, Yoshiyuki:o)

Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License