inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
9.8.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Poradna (nejen) pro translidi

Od 1.10.2004 rozšiřuje Městské centrum sociálních služeb a prevence v Praze své služby o poradenství zaměřené na příslušníky "sexuálních menšin" v rámci Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy na Praze - Černý most.

Poradna nabízí kromě běžných služeb bezpečné prostředí pro ty, kdo mají jakékoliv potíže spojené s menšinovou orientací, genderovou/pohlavní identitou, intersexualitou (fyzickou pohlavní nejednoznačností), převlékáním (transvestitismus, crossdressing), ať už v oblasti individuální, partnerské, rodinné nebo obecně mezilidské. Samozřejmě nás mohou navštívit také rodiče nebo jiní lidé, kteří mají takového člověka v okolí a potřebují si o tom promluvit, získat potřebné informace apod. Služby jsou bezplatné, na přání klienta je možno zůstat v anonymitě.

Pomoc lze samozřejmě vyhledat v kterékoliv další poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy po celé Praze. Specializovaná poradna je zde proto, aby se nikdo nemusel obávat, že narazí na předsudky nebo s tematikou nedostatečně obeznámené a "hloupě se vyptávající" odborníky, v žádném případě nechceme nikoho jakkoli vylučovat. Naopak bychom rádi upozornili, že naše služby jsou zde pro všechny, nejen pro heterosexuální páry či rodiny. Věříme, že velká část potíží spadá spíše než do oblasti lékařské sexuologie do oblasti poradenství - odlišnost není nemoc!

Pokud se rozhodnete nás navštívit, můžete se objednat telefonicky na níže uvedených číslech nebo e-mailem na glbti_poradna@centrum.cz.

Těšíme se na vás! :)

Kontakt

stránky poradny

Shlédnuto: 7417x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 3    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License