inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
25.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Hvězda a šantánová kopie


Ilona Csáková je populární zpěvačka a osmadvacetiletý Lukáš se na jevišti stává jejím duplikátem. Je prý ze všech travesti Ilon nejlepší.

Proč si moravský kluk vycpává prsa, obléká se do dámských šatů a nazouvá střevíčky na jehle? Proč chce být alespoň na moment popovou star a zažít potlesk, který svým způsobem patří slavné ženské předloze? A co na to říká aktérka, kterou napodobuje? Tyto otázky byly dost dobrým důvodem dát ty dva dohromady. Souhlasili. Přišla jsem za nimi do ateliéru fotografa Ondřeje Pýchy. Ilona už byla nalíčená, oblečená a vypadala skvěle. Téměř virtuálně, jako druhá Lara Croft. Její kopie Lukáš dolaďoval(a) make-up. Měla top, lodičky a punčocháče. Mužské vybavení v nich vidět nebylo, Venušin klín se naopak hezky rýsoval (proboha, jak to udělal?)...

"Promiň, musel jsem si vyvěsit sukni."

"Mě to nevadí, vypadáš sexy."

"Opravdu? Myslím, že přeháníš," řekl Lukáš a začal si tyrkysovou sukýnku oblékat. Byla mu trošku těsná: "Musím se hlídat. To je to pivo, který mám rád." Typicky ženským pohybem si uhladil boky a šel s Ilonou pózovat.

Lukáš Vyvlečka: "Jsem z Bohumína a mám rád šoubyznys. K původní profesi zemědělce se už asi nevrátím."

"Co tě vlastně na travesti show přitahuje? To, že se můžeš bezpečně převlékat za ženu, vystupovat jako slavná hvězda?"

"Nejvíc mě láká, že si můžu zahrát divadlo. Taky nedělám jenom ženský, ale i chlapy, latinskoamerický tanečníky, vokalisty. Zkrátka co je potřeba. Program naší skupiny Screamers totiž není klasickým travesti šantánem. Problém trošku je, že mám i při mužském výstupu namalovaný obličej, ale nejde to jinak, protože potom jsem zase žena a na odlíčení a nový make-up není čas."

Shlédnuto: 4467x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License