inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
3.6.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Jdi do politiky, radí Brokešové

Praha - Za necelý rok a půl proběhne další kolo voleb do poslanecké sněmovny. Politologové předpovídají líté boje mezi opozičními a vládní stranami, avšak zatím netuší, že na politické scéně se může zrodit zbrusu nová hvězda. Bývalý muž, který podstoupil změnu pohlaví, dnes jako žena Jaroslava Brokešová tvrdí, že ji veřejnost přemlouvá ke vstupu na české politické kolbiště. "Mám určité pracovní plány do budoucna, ale zatím nevím přesně, kterou cestou se vydám. Uvažuji, že zakotvím v showbyznysu, ale překvapilo mě, kolik lidí mě poté, co jsem se objevila v televizi a rozhlasu, přemlouvá, abych šla do politiky," tvrdí.

"Říkají mi, že mám zajímavou slovní zásobu i rozhled. Možná by skutečně někdo z politiků měl zájem o moje zkušenosti a rady, ale zatím si musím všechno nechat projít hlavou," prozradila Jaroslava Brokešová.

Raději by do světa zábavy

Politická kariéra je ale velmi nejistá. Zřejmě to tuší i Jaroslava Brokešová a tvrdí, že by s daleko větší chutí začala pracovat v zábavném průmyslu.

"Pokud mě osloví například nějaký filmový režisér, tak jeho nabídku bych brala hned. Hodím na se spíš na komické role. Bylo by senzační kdyby pro mě našel roli třeba pan režisér Troška, jehož filmy mám velmi ráda," usmála se.

"Nedělám si ale žádné iluze a dobře vím, že to není jednoduché. Svých plánů se ale v žádném případě nevzdám. Mám nyní nového manažera a věřím, že pro mne uplatnění najde," dodala.

Brichtovi vypila dvě piva

Jaroslava Brokešová není zatím profesionálním umělcem, nebo bavičem. Přesto už před několika lety sklidila na veřejném vystoupení ovace tisíců lidí na největším českém rockovém festivalu.

"Nejsem úplně bez zkušeností. Dodnes si vzpomínám na úspěch, který jsme měli na festivalu v Turmově, kde jsem uváděla naši travesti show. Vystupovali jsme tehdy mezi rockovými skupinami Kabátem a Arakainem, navíc hrozně pršelo a my jsme dostali do varu čtyři tisíce lidí. Seděla jsem pak v karavanu s frontmanem Arakainu Alešem Brichtou. Byl z nás mírně vedle a říkal, že ho náš úspěch překvapil. Myslel si totiž, že u rockového publika úplně propadneme. Mimochodem, Alešovi jsem vypila dvě piva a dodnes mu je dlužím," usmála se Jaroslava Brokešová.

Shlédnuto: 1557x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License