inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
31.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Je Miss Francie opravdu žena?

Objevily se dohady, že Miss Francie 2001 Elodie Gossuinová bývala ve svém krátkém životě mužem. Její pohlaví prozkoumá komise.

Multimilionář Donald Trump a pořadatelé soutěže Miss Universe se rozhodli, že je třeba prozkoumat pohlaví Miss Francie. Elodie Gossuinová (19) přicestovala do Puerto Rica na soutěž královny krásy, ale ještě ji čeká tvrdé vyšetřování ze strany pořadatelů soutěže. Ti se obávají, že francouzská kráska je ve skutečnosti transsexuál nebo transvestita.

Celý humbuk začal v lednu, kdy internetový časopis L'Examineur vypustil zprávu, že Gossuinová je ve skutčnosti dvacetisedmiletý transvestita a kabaretový tanečník Nicolas Levanneur. Mluvčí soutěže tehdy řekla:

"Pokud se ukáže, že je to muž, pošleme ji prvním letadlem zpátky od Francie. Bude muset projít registračním řízením a zkouškami šatů a plavek. Přitom se to zjistí. Dívky ze šaten již dostaly instrukce okamžitě o všem podat zprávu."

Povolaný doktor ovšem potvrdil, že miss je opravdu žena a dohady o tom, že má příliš velké ruce a jizvu na čele, která dokazuje, že se podrobila plastické operaci,

neprorazily. Navíc se prokázala rodným listem, na kterém je uvedeno pohlaví ženské. "Všechno prozatím naznačuje, že se skutečně jedná o ženu," prohlásila mluvčí soutěže Miss Universe.

Zbývá jen otázka: opravdu tolik vadí, že zmíněná osoba by mohla být původně pohlaví mužského, když je to nyní krásná a charismatická žena, která vyhrává v soutěžích krásy?

Shlédnuto: 3013x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License