inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
28.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Jennifer, máš dvojníka!

MIAMI (INT, coe) - Obdiv, který někteří fanoušci věnují svým oblíbencům, hraničí s posedlostí. Už jim nechtějí posílat jen milostné dopisy, fotky a fetiše. Chtějí přímo vypadat jako oni!

Důkazem je mladý Američan Michael J. Tito (23), který se v přímém televizním přenosu nechal přeoperovat na svou favoritku - slavnou herečku Jennifer Lopez (33)! Šílenství a chybějící vlastní ego. Tak by se dala popsat závislost, které fanoušci propadají, jde- li o "jejich" vysněný idol.


 
Původní Michael J. Tito
 
Lékaři Tita úplně předělali.
Bývalý muž je se svou současnou
podobou více než spokojen.


Michael Tito slavnou hereckou divu tak miluje, že souhlasil s nabídkou televizní stanice MTV a v její reality show " Chci známý obličej " si oddaně lehl pod skalpel. Plastičtí chirurgové pak za pár hodin dokázali téměř nemožné. Do těla muže vložili lícní a prsní implantáty, pozvedli mu obočí a snížili vlasovou hranici. Zpod sterilního prostěradla poté vystoupila nová Jennifer v celé své kráse.

"Chtěl jsem vypadat jako ona, protože je celá hrozně sexy. Hlavně její zadeček. Je tak velký a přitažlivý. Jennifer vypadá jako malá čubička. Miluju ji,"říká Michael, z něhož se rázem stala krásná žena.

Aby se slabšímu pohlaví vyrovnal po všech stránkách, podstoupil také poblázněný transsexuál Tito hormonální léčbu. Druhá Jennifer z něho dnes sice není, ale nechá si alespoň říkat Jessica.

Originální Jennifer je přece jen hezčí...
A o svém dvojníkovi určitě nic netuší.

Shlédnuto: 2113x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License