inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
21.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Kdy byl naposledy ženou?

Neuvěřitelný manželský propletenec

Když se stala mužem, její manžel, který je transsexuál, tedy původně žena, ji přestal milovat a pořídil si přítele. Zdá se to nesrozumitelné? Jak nám tento propletenec objasní EVA alias MICHEL FOSTER?
   "Seznámili jsme se jako dvě ženy, manželství jsme prožili jako muž a žena a rozváděli se jako dva muži," vysvětluje.

" Vždycky jsem byl otevřený člověk a za svou minulost se nestydím," tvrdí Michel.

Ještě coby Eva pracoval jako zdravotní sestra v AIDS centru na Bulovce. Nyní překládá a píše erotické časopisy. Zajímavou epizodou jeho života byla i služba ve Vídni, kde působil jako "domácí paní" v rodině Habsburků. Má za sebou dvě manželství. Z prvního pochází dcera Viktorie.

"Odešel jsem, když jí byl rok a půl. Nedávno jsem se sní viděl osobně, ale byl jsem jí představen jako přítel jejího otce. Těžko bychom na ni mohli vybafnout, že jsem její vlastní matka. To chce čas. Na Vánoce jsme si telefonovali, poslal jsem jí dárky. Časem se dozví pravdu, ale to záleží na její nynější rodině," nechává nás nahlédnout do soukromí.

Zatímco první manželství skončilo kvůli jeho nové lásce, podruhé se rozvést musel. Manželství dvou mužů u nás není možné.

"Se svým druhým manželem jsme zůstali přáteli, ale naše intimní soužití skončilo ve chvíli, kdy jsem se rozhodl pro změnu pohlaví. Mé rozhodnutí chápal, sám je transsexuál," přiznává Michel.

"Jako muže mě fyzicky milovat prostě nemohl. A já jsem vášnivý člověk a kromě citu potřebuji i sex," dodává.

Rád provokuje okolí

S příbuznými se Michel dlouho nestýkal. Jak říká, rozpory začaly v době, kdy byl ještě ženou. Jedním z prvních důvodů neshod s matkou byla jeho práce v erotickém tisku.

"Poslední dobou se naše vztahy zlepšují," přiznává.

"Na jarní prázdniny jsem si vzal k sobě synovce Davida. Na rozdíl od mé dcery to má David těžké. Jeho rodiče se rozvedli a on žije s otcem. Chtěl bych mu alespoň trochu vynahradit, co mu doma chybí."

To, že dnes již nevypadá jako teta Eva, nemá prsa, rostou mu vousy a mluví jako muž, prý malému Davidovi nevadí.

"V tomhle věku děti netrpí předsudky. Prostě mě bere jako příbuzného a nepřekvapuje ho ani fakt, že žiju s přítelem," vysvětluje Michel, který připouští, že rád provokuje své okolí.

Přestože ho kolegové v práci už dávno nevnímají jako ženu, na podnikový večírek přišel v dámském oblečení. Byl z toho mírný poprask a vznikla spousta dohadů, zda se opět nerozhodl stát se Evou. Málokdo pochopil, že se jednalo o pouhý vtip.

Proč odmítl penis?

Protože dosud nemá příliš vybaven pánský šatník, často nosil dámské oblečení i na týdenní návštěvě v Las Vegas.

"Byl jsem tam těsně před operací, a tak jsem si řekl, že si to ještě užiju."

A dnes?

"Mám rád styl blízký hippies, nosím delší vlasy a důsledně se holím. Nepotřebuji své pohlaví zdůrazňovat nějakými vnějšími atributy. Proto jsem také odmítl zákrok, díky němuž bych mohl mít penis. Stejně by nebyl funkční. A něco, co nefunguje, mít nemusím. Důležité je, jak se cítím uvnitř," prohlašuje Michel.

Svého nynějšího přítele poznal před třemi lety a téměř rok trvalo, než se skutečně sblížili.

"Bral mě jako kamaráda a tvrdil, že je na holky. Jenže když si něco umanu, tak to dokážu."

Ztrácíte opět nit? Udělejme si tedy malou rekapitulaci: Eva, první manželství, dítě, rozvod. Druhé manželství s transsexuálem, změna pohlaví. Druhý rozvod a nový přítel.

"Mě nelze zaškatulkovat," říká dvaatřicetiletý Michel.

"Dnes cítím, že dokážu milovat jedině muže. Když se mě lidé ptají, jestli je můj partner homosexuál, musím odpovědět, že ne. A co na mně má rád? Asi mou barvitost. Podle něj jsem prý jako duha."

Shlédnuto: 1997x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License