inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
30.11.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

<< < 11/11 > >>
# 28.05.2006 v 22:53    

No a teda ked som sa uz o tom dozvedela nieco viac, je to dobre ked ma clovek vyskou hladinu toho DHEA? myslim co sa tyka zmeny z muzskeho na zensky typ postavy.. Prsia su tvorene svalstvom alebo tukom? A dalsie partie tela?
Aerith# 29.05.2006 v 14:37    Aierth

Co se týká anatomie prsů, pak věř, že existuje prsní sval, ale to není asi nač se ptáš. Ňadro je tvořeno z větší části prsní žlázou a tukem.

A abych předešla další otázce, tak hned dodám, žé KAŽDÉ ňadro!! Biologické- mužské tělo má také prsní žlázy, ovšem ustrnulé ve svém vývoji. Dávkování ženských hormonů pak způsobuje "probuzení" té žlázy a její zvětšení!! A máme tu prso!!

Sama na sobě jsem si v dobách začátků hormonální substituce zažila při předávkování se "načerno" hormonálními preparáty, rychlému probuzení žlázy a malé laktace!! Takže děti rodit nemohu, ale kojit je jo (i když toho mlíčka nebylo tolik)!!!
MonikaD# 30.11.2287 v 11:49    Pulsar 2

zdravim

31.5. jsem byla podruhe na Pulsaru a vsechny chloupky jsou pryc , osetreni me stalo 1500 , takze i cenove vyjde osetreni Pulsarem levbeji ( aspon v mem pripade), sice jsem se preventivne objednala na 12.cervence ,ale myslim, ze dalsi niceni mozna nebude ani potreba .... takze pokud chcete mit rychle hladkou tvaricku , tak se rozhodnete urcite pro Pulsar ( v pripade , ze jste cernovlaska , nebo bruneta)PS: jinak doktorka Fifkova s Pulsarem pracuje i v PISKU:-)

Michaela
Carodejka# 13.06.2006 v 19:05    Podruhé Pulsar

Ahojky,
byla jsem také už podruhé na Pulsaru a to 5. června po sedmi týdnech zhruba. Drátků je stále méně a méně. Ošetření a čas ošetření už určitě znáte. Psala jsem příspěvěk už dříve v této sekci. Už pátý den po ošetření, když nepočítám den ošetření, hezky drátky lezly ven a nejvíce lezly šestý a následující. Já jsem neměla moc levné ošetření, protože jsem si nechala ošetřit velkou plochu a okolí horního rtu a brady jsem si nechala ošetřit dvakrát, ať mam jistotu. Měla jsem limit do 4000 Kč a zaplatila jen "3750 Kč". Uf! Za krásu se platí. Tak uvidím, jak se bude vyvíjet situace okolo drátků.
Mějte se krásně.
Pa Verča
Veronika


<< < 11/11 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License