inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
30.11.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

<< < 2/3 > >>
# 20.07.2005 v 08:17    blondýny

Ale zase bysme měly nohy k sežrání.

Ale s tou solí to není špatný nápad, dá se použít na lifting zarostlých chloupků. Já si takhle drhla nohy pískem na pláži, když to po opalování zarůstalo.

Nedoporučuji používat přípravky s Q10, ale o tom už jsem tu párkrát psala.
monikash# 30.11.9139 v 11:23    Trhání vs. Holení

Ahoj,já sem vlastně vůbec nepíšu,ale v tomhle tématu bych mohla přispět svou "troškou do mlýna".
Já jsem si taky dřív nohy holila tím klasickým strojkem s výměnnýma čepelema(hlavicí),ale dost mě neuspokojovalo to,že jsem musela dorůstající chloupky holit max.do týdne.Je to děsně otravný se s tím stále trápit a navíc holené chloupky jsou ostré a nepříjemné na dotyk,takže chtě nechtě musí pryč.
A tak jsem občas pokukovala v obchodech po epilátoru.No,dost mě odradila cena těch lepších,ale zase jsem nechtěla nic co vydrží půl roku a pak pryč s tím.Nakonec jsem pozbírala korunky a koupila si od pana Brauna Silk-épil eversoft(nedělám reklamu ).V té době(asi před rokem)stál necelé dva tisíce.Potěšil mě tím,že má i holicí(výměnnou) hlavu a pár ruzných nástavců.
Nebudu lhát,první dvě tři "vyškubávání" byla nejnepříjemnější.Kůže na to nebyla zvyklá,ale ten pocit úplně hladkých nohou a rukou byl neskutečný.Už žádné konce oholených chloupků.První dva měsíce mi to moc dlouho nevydrželo(to jsem ještě nebrala hormony),ale čím déle používám epilátor,tím lepší je výsledek.Dnes mi úplně holé nohy vydrží tak 5-7 dní a potřeba "odlesnění" nastane tak po 14ti dnech.Některé chloupky už asi přestalo bavit znova růst a tak mám čím dál méně práce.Navíc,jsem vytvrdlá masochistka a tak jsem se pokusila o vyškubání chloupků v podpaží.No,příjemné to nebylo,teď už se snaží si popaží upravit v momentě kdy mají chloupky tak 3-4mm a v podstatě to nebolí.
Shrnu-li to,tak z mého hlediska je epilátor asi nejlepší volba:sice větší pořizovací cena,ale následně už bez nákladů.Déle vydrží hladká kůže a navíc nově rostoucí chloupky nejsou ostré,ale jemné a měkké.A časově to vydá na tak dvě a půl hodiny na 14dní.Takže určitě tuhle variantu doporučuji každé z vás,která se nebojí té trochy bolesti.Ženský toho přeci víc vydrží,ne?
Alexa# 10.08.2005 v 08:51    Trhání

Ahojda:-)

Používám taky epilátor, ale od těch 14 dnů chce odečíst pár dní, kdy je po epilaci strojkem pokožka poněkud kropenatá . Zvlášť ze začátku se mi pokožka zklidnila až po 3-4 dnech...dost pomůže tělové mléko, ale nesmí se nanášet hned po epilaci, jinak se to spíš zhorší a pěkně to pálí(teda pokud to není samozřejmé a taková pitomost nenapadla jen mne ).

Taky mi docela pomohlo dát si nohy po epilaci do chladu takže v zimě nohy ven z okna .

Epilace se mi nikdy nedaří stoprocentně:-) I když u toho sedím 3 hodiny, stejně si pak musím vzít žiletku a oholit nedostatky - tedy až za den dva, jakmile se pokožka uklidní...

Navíc se po ep. stává(sem tam:-), že se chloupky zapouzdří.( A vždy na neviděných místech a pak slyším...Hele Jano víš, že máš na noze beď***, jako kr***.

A pak některé chloupky po ep. zarůstají a dělají na kůži ošklivé ťupky...
A na to bych se ráda zeptala. Co děláte s nimi chloupky?? Peelinguji tak 3x týdně a moc to nepomáhá .

Papa a přeji všem hlaďounké nožky
Jana# 13.08.2005 v 15:04    Gemule píše dodatek

O sadu-masu tu toho bylo už fest, ale přidám svou trošku do mlýna. Taky jsem upustila od žiletky a letos se pravidelně týrám Braunem, taky se mi nedaří vyrvat fšechno a tak to hned po škubání natřu Opilkou. Je to saďárna, ale hodně chloupků zmizelo úplně. :))
Takže trhání zdar a loučím se. :)

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy# 21.08.2005 v 16:42    Nezbedné chloupky

No,ono je to s těmi chloupky dost individuální.Každé rostou holt nějak jinak.Já se zarůstáním nemám téměř žádné problémy.Snad jen v tom podpaží se mi jednou dvakrát udělal jeden červený"méďa béďar"Jinak,občas mi na rukou ty nově rostoucí chloupky překryje kůže,ale asi si sami poradí,protože jsem s tím problémy moc neměla.
Dokonce i valnou většinu toho porostu vyškubám hned na poprvé,ale je fakt,že druhý den ještě občas něco najdu.

Tak vám přeji co nejvíc úspěšný boj;)
Alexa


<< < 2/3 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License