inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
30.11.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

<< < 2/11 > >>
# 27.02.2004 v 10:25    Zase jsem chytřejší,

Ahoj Sofie,
dik za info. Hned v pondělí volám do nemocnice, ať mně řeknou, kolik že mám toho chlaposteronu v krvi.
Jestli ho mám hodně, tak tu poslední seanci ruším a raději budu dávat jednou týdně paďocha u kosmetičky za "teplý vosk pro odstranění nežádoucího ochlupení v obličejových partiích".

Jen se chci pozeptati, jestli si zkoušela Opilku?
Já jsem sice holá jako kuře (Na hrudníku, přesněji na dvorci, mi sídlí jeden jediný chloupek neposeda), ale při likvidaci chloupků v podpaží a v rozkroku mám s Opilkou dobré zkušenosti. V podpaží jsem ji používala pravidelně, co 14 dnů. Dnes ji tam používám jen jednou za půl roku, protože mi tam chloupky skoro přestaly růst. S rozkrokem už to tak úžasné není, ale to proto, že jsem pohodlná a nebaví mně mít každý druhý týden půl hodiny nohy do praku a nemoct se pořádně ani pohnout, abych něco neušpinila apod.. To se budu raději 10 minut pižlat Gilletem.

Zkoušela jsem i jiné likvidační krémy, ale stará česká Opilka u mne hraje prim. Vynikající jsou i teplé vosky, nohy jsou po nich hlaďoučké a chloupky po nich rostou světlejší a jemnější (alepoň u mně).

Končím. Prace mne volá...
Pa Gem

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy# 04.03.2004 v 11:58    Brouk v hlavěTak teď mám slušné dilema.
Pokračovat či nepokračovat v laserové likvidaci chloupků....
Podařilo se mi "tefelonicky" zjistit hladinu testosteronu v mé krvi při posledním měření.
0,28 ??? ng/dl ????
Ve srovnání se Sofiiným článkem mi tato cifta lechce nesedí.
Kolik tam toho vlastně mám!?
Jestlize zena má mít 40 - 60ng/dl, mám silný podprůměr a měla bych mít tím pádem tenký pisklavý hlásek a skoro žádné chloupky, jenže realita je poněkud jiná.
Jediné možná a přijatelná "oprava/posun" je na 280 ng/dl, v tom případě ovšem podle mého není žádoucí cpát peníze do laseru, ale raději nějaké šikovné kosmetičce s teplými vosky.
Zatím pa. Gem

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy# 04.03.2004 v 12:07    

Milé dívenky,
to je moc fajn, že jste se tak rozepsaly.
Co píše Sofka, je určitě pravda, čím nižší téčko, tím líp. Nadruhou stranu jsem slyšela, že po několika měsících hormonů chloupky mohou zesvětlat a pak se špatně lejzrují, ale těžko říct.
Podle mého laického odhadu určitě nemá cenu chodit na laser před hormony, spíš až tak po několika týdnech až měsících androcuru, až téčko trochu klesne.
Já osobně jsem už před hormony byla testosteronově podměrečná, takže možná i díky tomu, ač mi chlupíky rostly mocně, na mě laser zabral po šesti ošetřeních velmi slušně.
(Nyní se objíždím holítkem asi po 4 dnech.)
Myslím taky, že holky s vysokým T a hustě tmavochlupaté by měly spíš brát androcur 2xdenně, ale samozřejmě po dohodě s lékařem. Ač nesplňuju předchozí popis, přesto ho takto beru a až na určitou unavitelnost jsem spokojená.
Nevím tak úplně, co máte pořád s tou Kateřinskou a spol., když je tu Lightsheer v Budějkách za cca 2-4 tisíce podle rozsahu, který je myslím, už docela prověřený. Alespoň já jsem byla spokojená.
No, nechci, abyste si myslely, že jim dělám obchodní cestující a sháním klienty Vyberte si samozřejmě podle chuti.
No ale už kvůli tomu padajícímu závaží... bych do tý Prahy teda nešla
A jestli čte tohle fórum i někdo další, kdo byl na lightsheeru v ČB nebo v Pardubkách, bylo by supr, kdyby se ozval a podělil se o zkušenost. Takhle si už vážně připadám jako jejich agentka

Tak jen vytrvejte a pište dál
Vaše tvář bude hladký ideál


*Johanka*
Johanka

moderátorka


# 06.03.2004 v 16:29    Laser a spol

Stejně je to nadraka že se musíme starat i takovéto věci. O laseru docela uvažuju, ale kdyby to nebylo tak drahé. To mě odrazuje. A také to, že není zaručený výsledek. Když budu vědět, že do toho vrazím 20 kKč ale bude to fungovat, tak je vrazím, ale když to jisté není, tak se mi do toho moc nechce.

A proč se pořád jezdí do Kateřinské ? Já bych tam totiž jela také, už proto že do Prahy je to cesta vlakem na hodinku a chllup a zpět také. Ale do ČB je to trošičku z ruky ...

_________________
Saša :)
Ošklivé káčátko# 08.03.2004 v 10:34    Re: Brouk v hlavě


Geminy

...Jediné možná a přijatelná "oprava/posun" je na 280 ng/dl, v tom případě ovšem podle mého není žádoucí cpát peníze do laseru, ale raději nějaké šikovné kosmetičce s teplými vosky...


Ahoj Gemi, ve výsledcích rozborů je hladina testosteronu většinou uváděna v ng/ml. Předpokládám, že Ti tedy z nemocnice nahlásili 0.28 ng/ml a tudíž máš 28 ng/dl a jsi dokonce pod limtem pro ženy Nicméně nemusíš skákat radostí do stropu, jistě to nevím
Mějte se všichni fajn, mizím do procesu.

Andrea
Andrea Ronešová


<< < 2/11 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License