inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
17.1.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

<< < 3/5 > >>
# 14.02.2006 v 00:13    

Kolik je hodin? Jestli je po půlnoci, tak dnes tam jdu, což znamená, že budu asi veselá. Nevím, budu se pozorovat jestli to fakt má ty vedlejší účinky. Podám zprávu.
Nick# 09.03.2006 v 21:58    Slíbená zpráva

Takže: Někdy v září jsem byla poprvé v Ostravě u paní primářky J. Potribné. Ta se mnou nezávazně pokecala, nabídla mi možnosti: Jít do toho nebo když bude nejhůř přijedu si pro injekci, která ze mne na měsíc udělá robota bez citu (nebo něco podobného). Na ničem jsme se tenkrát nedomluvily akorát že se mám tak co tři měsíce stavit a ať napíši životopis. Při tom psaní jsem si najednou uvědomila, jak to se mnou doopravdy je.
Při další návštěvě jsem opět zcela nezávazně souhlasila s návštěvou paní psycholožky Mayzlíkové a s genetickými testy. Paní psycholožka je docela příjemná potrpí si na přesný čas. Těžko se hledá její ordinace a místní neví ani kde je ta ulice, tak jsem to hledala asi hodinu a to bylo samozřejmě pozdě,takže jsem měla akorát pěkný výlet do OV(6 hodin cestování). Za 3 návštěvy bylo hotovo.
14.2. jsem byla vyslána k panu primáři Vilčovi do opavské psychiatrické léčebny na falocosinevimjaksetomenuje. To už jsem byla rozhodnutá do toho jít. Hned jsem mu zavolala a ten mě objednal na dnes. Byla chybka, že jsem si jeho laboratoř v té léčebně našla sama. Seděla jsem v čekárně jak trubka a nikdo o mně nevěděl. Po hodině jsem se vydala jej hledat. Dostala jsem sprda nevím od koho, ale ten mi pak milostivě prozradil, kde by mohl pan primář být. Pak už to byla rychlovka.
Paní primářka Potribná teď bude ordinovat až od 21.3., tak pak tam pojedu a nic nebrání tomu najet na mormoni hormoni.
Nick# 10.03.2006 v 00:36    

tak to ses optimistka , pokud si myslis , ze dostanes hormony po tak kratke dobe , kdyz te doktorka videla asi 2 krat .Mas uz vubec potvrzenou diagnozu , ze se vubec jedna o transsexualitu? interni a endokrinni vysetreni? zijes uz minimalne rok jako vytouzene pohlavi tzv.real live test? jeste jsem neslyslea ,aby po tak kratke dobe nekomu predepsali hormony ,ale mozne je uz vse...
tak hodne stesti ,at promenu probiha dle tvych predstav
Carodejka# 10.03.2006 v 12:53    

Carodejka: pro hormony je sice potreba interni a endokrinologicke vysetreni, ale rozhodle neni nutny uz zivot v dane roli. Znam pripad jedne slecny co dostala hormony uz po ctyrech mesicich chozeni k HF, mne osobne to trvalo neco kolem 3/4 roku.
Hanka# 10.03.2006 v 21:02    

aha , tak drive to bylo potreba ,tak se omlouvam za desinformaci , nevim, jak to nyni chodi u dr.Fifkove , protoze k ni nefhodim ,ac mi hormony predepsala rychle......ale v brne reallivetest urcite pozaduji
Carodejka


<< < 3/5 > >>
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License