inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
17.1.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Životní styl (MtF) / Kosmetika apod.
<< < 3/7 > >>
# 21.05.2004 v 11:34    Čau holky,

tak jsem tu.

Tamar, tvoje puvodní ikonka se mi taky líbila více, ale proti gustu ...
Každopádně děkuji za první hozenou kostičku, mé ikonce velmi chutnala.
K tekutým linkám - měla jsem úplně stejný problém jako ty, popatlané celé oko a krása nikde. Já to vyřešila tak, že si v kosmetické taštičce nosím k linkám i vatové tyčinky, kterýma veškeré nepřesnosti opravuji a dávám tak linkám onen potřebný tvar. Taky záleží na tom jaké tekuté linky máš, teď nemluvím o značce, ale o instalovaném aplikačním zařízení.
U většiny se totiž jedná o tenounký štěteček (patlála patlála paprťála - vlastním i já - od Salvette, už dva roky mi nechtějí dojít, tak je stale používám), ale jsou i takové, které mají místo štětečku něco jako spičku od centrofixu, která je tvrdá a odpadá tak u malování 90% nepřesnosti.
Časem získáš grif do ruky a vatových tyčinek už téměř nebude potřeba. Ideální je, teda pokud jste jako já neustále si strkáte prsty do očí a mnete si je, když jsou linky otěruvzdorné příp. i voděodolné, tzn. když zmoknete bez deštníku, nebudete připomínat právě z hrobu povstalé zombie.
To samé platí i o řasence, skvělou otěruvzdornou a voděodolnou řasenku kdysi dělal Avon, ovšem i když je řasenka tehdejšího jména neustále v Avonovské nabídce, kvalita už není to, co bývala.

Co se obočí týka, tak pro tebe mám špatnou zprávu, náplasti, které by úžasně vytvarovaly tvé obočí bohužel (aspoň, co já vím) nejsou.
Maximálně si mužeš nechat teplým voskem nechat odstranit celé obočí a domalovat si ho tužkou, ale být tebou, tak to nerisknu.
Nezbýva než dopřát staré dobré pinzetě slova chvály, chopit jí každý týden do ruky a tvarovat a tvarovat a tvarovat.
Na to jak tvarovat jednoduchý návod není, neb každá znás ma jiný tvar očí, ale pokud si dobře vzpomínám na tvou původní ikonku, tak tam bylo tvé obočí bez potřeby nějakého zásadního "zásahu z venčí".

Stačilo, Tamar? Jestli nikolivěk, napiš doplňující otázky.

Johanko, těším se i na tvé "kostičky".
Gem

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy



# 21.05.2004 v 19:25    

Ahoj,
díky za odpovědi Geminy, vyzkouším ty vatové tyčinky. Mám ty linky zrovna s tím slabým štětečkem......no ještě si rozmyslím jestli má cenu je používat
s tím obočím jsem si myslela, že to asi nijak snáz nepůjde, a vytrhat úplně to nikdy nebyl můj sen...
No a ikonku jsem chtěla trošku změnit, když jsou tady samé "nereálné" obrázky (teda kromě Jiřky), tak jsem se vyfotila a trošku znetvořila a mimochodem E.T.ho zbožňuju! taky mám ráda Fredieho Krugera, tak příště si možná vezmu jiný svetr
a tu starou ikonku mám pořád v záloze, až se budu chtít po operaci s někým seznámit tak ji třeba použiju (i když ta je na druhou stranu zase trošku vylepšená )
no nic, dneska to balím a jdu se mučit depilátorem už aby někdo vymyslel něco příjemnějšího
čau a hezký víkend
Tamara
Tamara



# 21.05.2004 v 19:28    

teď jsem si všimla, že Jiřina má taky obrázek, tak se omlouvám, to bylo asi na transinfo.jinak
Tamara



# 24.05.2004 v 12:12    Foto

Jaký obrázek? To je nová úřední fotka!
Jiřina



# 25.05.2004 v 09:54    Doplňující info k linkám

Tami,
ještě jsem zapomněla napsat, že tekuté linky se používají "pouze" na horní linky. Spodní linky se dělají klasickou tužkou (nejlépe kajalovou - ačkoliv si myslím, že v současné době se už stejně žádné jiné než kajalové nevyrábí). Podle tvaru oka se dělají buď vnitřní nebo vnější.
Jsou-li oči veliké, tak doporučuji vnitřní linky (ty by se teoreticky daly udělat i tím štětečkem). Vnější linky oko zvetší a pokud se zdá, že je ještě furt malé, stačí udělat vnitřní linky ovšem bílé.

Pokud mne zase osvítí, tak dopíšu.
Pa! Gem

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy


<< < 3/7 > >>
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License