inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
30.11.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

<< < 5/5 > >>
# 30.05.2006 v 16:08    pro MF2

Pár reací na tvůj příspěvek:
- je dobré poznat někoho, kdo je na tom podobně jak ty, jen o kousek dál ve vývoji!! Rozhodně ti to pomůže, ale zas mám pocit, že neí správné toho dotyčného "kopírovat"!! hlavní je tvá hlava (ta bambule mezi ušima a nosem)
- bojím se, že kontakt s někým, kdo ti může být přínosem, nebude tak snadný. Sice se jisté skupiny scházejí, no víceméně jsou to lidé ve fázi rozhodování jako ty, a nebo lidé, kteří jsou spíše sympatizanti, než samotní TS!! (www.transforum.cz)
- osobně jsem poměrně alergická na slova "skupina, komunita"! Zní to bu´d jako nějaký "zájmový kroužek" a to je v tomto ohledu nepatřičné! To si mohou dovolit tak nějací TV (nic proti - jen je to o něčem jiném) a nebo to vyvolává asociaci směrem: Komunita -) Ilegalita -) Underground ===) Něco, co se nesmí, co se tají!! A tak to přece není!!!

No a závěrem je přece fakt, že z podstaty věci ani žádná stálá TS komunita být nemůže! Z logiky věci to musí být maximálně tak "dočasná složka"
MonikaD# 30.05.2006 v 23:01    pro mf2 podruhe :)

Pokud jsi z Prahy nebo ti dojizdeni do Prahy nedela problemy, tak rozhodne prijed na nejake transforum (kona se jednou mesicne kousek od stanice I.P.Pavlova) - budes tam moct pokecat s dalsimi lidmi se stejnym probleme jako mas ty, vytahnout z nich spoustu informaci a treba ti to i pomuzou srovnat si nektere veci v hlave. Rozhodne je to krok spravnym smerem

Jinak dalsi vec co bys mohla zkusit bude seminar 6.cervna, tam se sejde spousta TS lidi a bude tam prednaset rada odborniku o pro nas urcite zajimavych tematech. Takrka najisto tam pujdu taky, takze pokud bys tam nechtela jit sama, tak mi pisni a domluvime se
jolly# 31.05.2006 v 10:18    

Ale no tak, Moniko, na schůzky Transfora (pro MF2 jenom dodávám, že se konají vždycky poslední čtvrtek v měsíci, Legerova 20, od 18.00 ) rozhodně nechodí jenom sympatizanti a během posledního roku se dokonce poměrně často stává, že první kroky lidí, kteří si uvědomují svou transsexualitu a chtějí ji nějakým způsobem řešit, vedou právě na Transforum. Jsou totiž mezi námi i tací, kteří chtějí udržovat komunitní vztahy i po operativní přeměně a všem tom cirkusu kolem - už jenom proto, že si dobře pamatujou, jak moc jim setkání s ostatními TS ulehčilo rozhodování v době, kdy tím sami procházeli. Mně teda určitě..
A ještě pro MF2: transforum rozhodně není žádná ilegální parta nebo undergroundová odbojová sekce, to zase Monika trochu přehání - je to prostě skupinka lidí, kteří se jednou za měsíc setkají, proberou novinky, zodpoví nováčkům případné dotazy a pak zapadnou do nejbližší hospody
Cassandra

moderátorka


# 03.06.2006 v 00:32    Pro Cassandru

Ale Cassandro, když už chceš kritizovat, že něco přeháním, zkus si nejdřív přečíst CELÝ můj příspěvek!!!!!

Stačí znát písmena a ani nemusíš zapojovat moc intelektu, abys tam přečetla, že NETVRDÍM, že by snad Transforum byl nějaký underground nebo odboj!!! Doslova tam píšu jen, že ve mě slovo KOMUNITA VYVOLÁVÁ TYHLE POCITY a to že je špatné!!! Že přece transsexualita není nic zakázaného, nebo utajovaného!!!

Takže klídek a nohy v teple!!!
MonikaD


<< < 5/5 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License