inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
30.11.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Životní styl (MtF) / Kosmetika apod.
<< < 7/7 > >>
# 22.01.2006 v 09:11    Čarodějce Míše

Třeba nepohrdneš radou jedné Avonky Sice jsem přesně tenhle problém s makeupem nikomu ještě neradila, ale před lety ho řešila taky
Takže, je blbost orientovat se při zakrytí tmavých míst na obličeji (nejen ochlupení ale i třeba mateřská znaménka či pihy) na tmavší odstín makeupu!!
Je třeba se standartně o pleť starat. Pravidelné regenarační krémy a samozřejmě po odlíčení čistit pleť ple´tovou vodou, či jednou do týdne jemný peeling pokožky obličeje dělá zázraky obzvláš´t v tvém problému!
Ale k makeupu. Je třeba se zaměřit na výrobky s krycím efektem. Tedy jako podkladový makeup rozhodně. Mohla bych ti doporučit od AVONu řadu Personal Match ale to je záležitost několika stovek a našly by se i drazší produkty jiných značek. Skvělou službu ti ale udělá třeba obyčejný Dermakol v tubičce (stává tak 90,-) a nebo novější Dermakol DC Natural make-up (to je tak 100 až 110,-) Malou pomůckou je, že krycí podkladové makeupy bývají v krémové konzistenci, ne tekuté!!
Podklad tedy rozetři na ty tmavší místa kůže a dobře rozetři do ztracena. Nemusím říkat, že "méně je více" a tak není dobré to přehnat!!!!
Na to pak některý z vrchních makeupů v odstínu původní pleti, nebo teď v zimě klidně i o odstín tmavší! Cena/vzhled je dobrý třeba Maybelline Wonder Finish. Stojí kolem stovky, je tekutý a má matný "pudrový" efekt. Jen jej nezapomeň protřepat!! (Rozhodně se vyvaruj lesklých makeupů, které se musí ještě zapudrovat sypkým pudrem!! Jednak to vyžaduje velký cit, ale hlavně když ti chluoupky povyrostou, vystouply by z makeupu a ten pudr na tváři by je dvojnásob zvýraznil!!!)
Řádně tedy makeup rozetři a nezapomínej jej roztírat do všech stran. Ten Woder Finish sice nedělá "kocoury" ale když nerozetřeš, je hloupé a směšné, když je vidět rozhraní mezi nenatřenou a natřenou pletí! Hodně žen, kterým kosmetiku představuji na tohle zapomíná a aplikuje si makeup pouze "naplacato" zepředu tak, jak se vidí v zrcadle. Při pohledu z boku je to pak švanda
Takové ty finty, jako dokončit roztírání makeupu lehce zvlhčenou houbičkou, či zbavit se přebytečného makeupu "obtisknutím" obličeje do papírového ubrousku, ti asi říkat nemusím. To jistě znáš
Celý to zní nesmírně složitě a je to dlouhé, ale věř mi, že než tohle přečteš, zvládnu sobě i tobě ten makeup nanést a ještě sobě dokončit celé nalíčení
MonikaD# 23.01.2006 v 00:28    MonikaD

ahojky Moni,
dekuju moc za dukladny rozbor ,ani jsem necekala ,ze se v tak kratke dobe dockam odpovedi.Tvych rada jiste vyuziji, a pak napisi vysledny efekt a jak jsem byla spokojena.Jeste jedna mala otazecka? Dermacol je normalne dostupny v drogeriich?
dekuju moc ,
mej se hezky
****Misa****
Carodejka# 25.01.2006 v 13:15    Čarodějce

Samozřejmě že je Dermacol "normálně dostupný v drogeriích" Nebo si myslíš že by ho měli prodávat třeba na poště?????
MonikaD


<< < 7/7 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License