inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / LEGATO / 15. díl
<< < 1/2 > >>
# 23.10.1917 v 11:25    15. díl

Koukla jsem do programu na příští týden a nevěřila vlastním očím. Ledato ve 23:05. Když jste začínali, bylo před Večerníčkem, pak se přesunulo okolo 21 hodiny, pak po "desáte" a teď až po 23. hodině. Tento postup ČT mi připomíná jedno rčení: "Aby se svědomí nažralo a dobrá pověst zůstala (v očích heteráckokřesťanské Rady pro vysílání rozhlasu a televize) zachována."
S takovým přístupem bych jim na vašem míste řekla, kam si můžou celé natáčení strčít (Tam, kam slunce nesvítí). To už je lepší si v pondělí zapnout ve 20 radiožurnál.
monikash# 23.10.4794 v 11:25    

23.hodina opravdu není úplně ideální, ale jsem přesvědčená, že s radou to nemá nic společného...
Co se týče Bona Dey, tak ta má opravdu lepší čas, ale když pominu, že se tématem TS zabívá naprosto minimálně, tak má ještě jednu zásadní vadu: nejsou tam ty naše úžasné obrázky :)
Možná hlavně buďme rádi, že Legato vůbec je, nemuselo by...
Příště tedy naviděnou snad v nějakou lidštější hodinu :)
Johanka
Johanka

moderátorka


# 23.10.6124 v 11:25    Pozvánka

Milí Legatovští příznivci !
Po krátké prázdninové pauze se Vám opět hlásí Váš oblíbený (doufejme) televizní magazín.
V letošním šestém a celkově již 15.díle jsme pro Vás jako téma zpracovali nové možnosti, které otevírá rozvoj biotechnologií pro gaye, lesby a translidi, kteří touží mít vlastní děti. Uvidíte také zajímavý portrét dvou vídeňských hudebních fanatiků, krátký medailonek historické osobnosti Jiřího Karáska ze Lvovic a také menší reportáž z ještě menší GLBT sekce velké česko-slovenské feministické konference... :)
Premiéra je ve středu 7.9. ve 23.05,
jediná repríza pak v noci ze čtvrtka na pátek v 1.40.
Přeji hezký divácký zážitek! :)
Johanka

P.S.
Pro Moniku: bývalo zvykem, že téma nového dílu jsem zakládala já, tak aby prvním příspěvkem byla vždy pozvánka a teprve po ní následovaly připomínky...
Johanka

moderátorka


# 23.10.6487 v 11:25    

Jen nech bejt, pořád ještě je to stokrát lepší, než kdyby se ČT rozhodla Legato úplně zrušit, a jedenáct večer nakonec není zas tak pozdě... ostatně, ve věku online archivů a videopřehrávačů už vysílací čas stejně přestává hrát roli.
Pokud jde o Bona Deu, ne že bych ji chtěla bůhvíjak kritizovat (a Noru Fridrichovou už teprv ne ), ale ve srovnání s Legatem je informační hodnota toho pořadu ani ne poloviční kvůli reklamě, zprávám a písničce nezačíná v osm, ale nejdřív pět minut po osmé (z téhož důvodu taky končí dávno před půl devátou), další písnička je po úvodním příspěvku, na který kvůli tomu vyjde plusminus osm až deset minut, a ve zbylém čase se horko těžko stihnou dvě zprávičky ze světa a krátký telefonický rozhovor. Už jsem tam několikrát účinkovala a vždycky mě překvapilo, jak málo se ve skutečnosti do toho "půlhodinového" pořadu vejde (poprvé jsme dokonce začínaly skoro devět minut po osmé, což znamená, že víc než čtvrtina vyhrazeného vysílacího času se úplně prošustrovala ) Legato aspoň nepřerušují reklamní vstupy.
Cassandra

moderátorka


# 23.10.6730 v 11:25    

hmm, nějak jsem se při psaní výše uvedeného příspěvku zasekla a nevšimla jsem si, že mezitím přibylo několik příspěvků nových... reagovala jsem tím samozřejmě na Moničinu poznámku...
Cassandra

moderátorka

<< < 1/2 > >>
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License