inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
28.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Co se jinam nevešlo / Big Brother
<< < 1/3 > >>
# 11.10.2005 v 16:39    Big Brother

Tak jsem se včera (byvše upozorněna předem, pochopitelně - předtím jsem z toho viděla všehovšudy asi pět minut) dívala na odpolední hodinku s Velkým bratrem a musím přiznat, že i navzdory jistému povědomí o manipulativních schopnostech médií to ve mně vzbudilo poměrně silné reakce. A jelikož se mi později naskytla příležitost prodiskutovat zmíněný pořad poměrně vyčerpávajícím způsobem, docela by mě zajímalo, jak příchod Stefanie do doupěte netvorova vnímají ostatní translidičky? Byla podle vás reakce soutěžících na její přítomnost spíš kladná nebo spíš záporná? Jak na vás působí samotná Stefanie? A co na to Jan Tleskač?

(Pro ty, kdo o Big Brotherovi vědí ještě méně než já - jsou-li tu vůbec tací - jenom dodávám, že organizátoři vyslali mezi soutěžící extravagantní TV/TS/ATD. jménem Stefanie, která se ovšem soutěže jako takové neúčastní a jejím primárním úkolem tudíž asi je vyprovokovat obyvatele vily k nějakým nestandardním reakcím. Vzhledem k nedostatku informací se ovšem můžu mýlit.. a budu jenom ráda, pokud se ozve někdo s nějakými doplňujícími údaji.)
Cassandra

moderátorka


# 11.10.2005 v 21:47    

Dneska jsem četla v novinách, že Stephanie je ostřílená účinkující z oblasti travesti-show, kterou prý dělá už přes deset let...
Pokud vím, tak včera ještě z domu Velkého bratra neodešla, to znamená, že tam byla ještě dneska a vy ji tak můžete zítra na nově opět spatřit po 20.hodině...
Jinak mě osobně dost překvapilo, jak byly reakce soutěžících na její vstup převážně korektní (s výjímkou primitivní postkomunistické Ukrajinky Oksany).. Čekala bych to mnohem horší. Ovšem nechtěla bych číst ty reakce na internetu... Jinak ale vnímám její vystoupení neutrálně a nepovažuji ho za nějakou katastrofu :)
Na druhou stranu mám ale silnou obavu, že pokud si diváci propojí její zjevení s transsexualitou, nebude to pro nás příliš dobrá reklama :( Snad se ale vše na obrazovce vysvětlí a diváci pochopí, že zde šlo jen o (poněkud trapnou) hru.
Johanka

moderátorka


# 11.10.2005 v 23:12    

A to neni jedina "TS" ktera se v poslednich dnech objevila v televizi. Jestli jste vcera (10.rijna) sledovali Udalosti, tak tam byla i reportaz o Sandre Svobodove, coz ma byt Slovenka ktera se u nas nechala preoperovat na zenu udajne proto, aby zamaskovala svoji minulost a provedla tu mnohamilionove podvody. Kouknete na online vysilani, je to tam nekdy kolem 16.minuty.
jolly# 12.10.2005 v 09:50    Big Brother

Ad podvodnice ze slovenska - on to nebyl 1. případ u nás, kdy někdo změnil pohlaví kvůli rejstříku trestů.

Ale zpět k BB. Jsem odpůrkyní takovýchto pořadů. Takže se na to nedívám. Dostala jsem smsku, že se mám dívat. Po zhlédnutí prvních upoutávek s TV, mě polil pot, tak tohle naši většinoví méněchápaví hetero spoluobčané nerozdýchají. Naštěstí, už včera tam byla ona aktérka jen chvíli (asi kvůli její pořádkumilné mánii , kdo by si taky pomyslel, že tam žijí jak prasata a že jim nikdo nepere a neuklízí, když už to nedělají sami. Po tom, kolik toho vypijí a ušpiní, musí zákonitě zkončit s hepatitidou) a to už bez paruky s kšiltovkou, takže spíš vypadala jako rockový zpěvák před koncertem. Korunu tomu ovšem nasadila, když všem "vnutila", ať si šáhnou na její silikony. Nechápu, že většina našinců, vstoupivších do světa médii, podlehne tomuto nutkání. Kateřina Hrachovcová v jedné snídani ventilovala, jak je jedna naše TS nutila, sáhnout si an její prsy.
# 12.10.2005 v 16:07    Anonym

Tohle jsem psala já, samozřejmě, jen nechňápu, kam se poděl můj login. Asi zmizel, páč jsem to psala s několika dlouhýma přestávkama
monikash


<< < 1/3 > >>
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License