inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub# 13.01.2006 v 16:35    varování?

Ahoj,
dostala jsem do poradny následující vzkaz, tak ho ve zkrácené podobě zveřejňuji, ale netuším, vůbec o co jde, ani kolik je na tom všem pravdy...
Obecně bych ale ráda dala doporučení vám všem, abyste si maximálně chránili své soukromí a osobní údaje. Pokud vás někdo osloví s žádostí o účast na výzkumu, dbejte na to, aby výzkum byl anonymní a raději se předem přesvěčte, zda jej provádí důvěryhodná osoba. Informace o lidech, kteří prošli změnou pohlaví, jsou velmi citlivé a pochopitelně také lehce zneužitelné.

Johanka


Varování !!!
Varuji všechny, kteří dostaly dotazník Petry Procházkové-Sekyrové o grafolog. výzkumu minority.
Údajně pracuje na výzkumu a studii o grafologickém projevu L a G a Bi. Kdo výzkum zadal, metodologii a další standartní postupy výzkumu zásadně neuvádí. Jak je zaručena anonymita vás, je velkou záhadou.
Jedná se o nezákonné vylákání osobních dat a velmi citlivých informací.
Výpis z registru ŽL pro Prahu 6 uvádí, že nemá oprávnění ke grafologickým rozborům, živí se na ŽL jako vizážistka a barvovým poradenstvím, poradenskou činností pro rozvoj osobnosti a poradenstvím v oblasti sociologie.
Po poradě s mým právníkem se jedná o nelegální shromažďování dat o osobách, které mohou v budoucnu sloužit k vydírání a další trestné činnosti.

S pozdravem J.T. (Jaruš)
Johanka

moderátorka


# 22.01.2006 v 09:22    Osobní údaje

Možná na tom co píšeš, něco pravdy je. nevím, tu paní neznám.
Ale obecně platí, že na své osobní a soukromé údaje je dobré si dávat pozor všude a vždy. Je sice záležitostí každého, jak se k tomu postaví, ale co je komu do soukromých věcí, že?! nemluvím zdaleka jen o rodném čísle či čísle účtu nebo tak..! Osobně jsem si dala velice záležet na tom, abych po změně uřédní identity vytěsnila nejen z hlavy, ale hlavně ze svého okolí a dokumentů veškeré připomínky minulého života a zřejmě by to byl pro mnohé kolem mě šok!!
Takže na osobní a soukromé údaje bacha!!!!
MonikaD

Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License