inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
31.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Operace (FtM) / Motol? Nikdy více!!


# 23.11.2003 v 21:39    Motol? Nikdy více!!

V tomto fóru bych rád otevřel téma operací a vaší spokojenosti - s lékaři a zdravotnickým personálem, nemocnicemi i výsledky jednotlivých zákroků.
Já jsem se (nic zlého netuše) odhodlal po nějakém čase k operaci, která měla esteticky dořešit tělesné schéma po absolvování operací základních. V rámci možností jsem se "dohodl" s doc. Jarolímem na vytvoření mikropenisu (bez prodloužení močové trubice) a vložení silikonových protéz tak, aby genitál vypadal aspoň trochu dobře a hlavně ne žensky..!!
To, co jsem zažil, bych nečekal ani v pořádně zvrácené černé komedii! Nevím, KDO mě ve skutečnosti operoval, ale ať už to byl doc. Jarolím osobně, nebo jeho asistující lékařka, neměl ten člověk v hlavě všechno v pořádku, a nebo neměl snad ani základní znalost anatomie.
Díky "příkladné" péči lékařů si navíc nikdo za celých 5dní po vyndání drénů nevšiml, že silikon leze ven. Dopadlo to tak, že mi protézy po 11 dnech velkých a hlavně zbytečných bolestí a nervů opět vyjmuli a já zjistil zbytek pravdy o tom, jak operace dopadla (se zrcátkem v ruce )..
Vzhledem k tomu, že jsem byl v nemocnici s dalšíma dvěma klukama, kteří si nechali dělat sice faloplastiku, ale dopadli podobně jako já, a to i díky evidentnímu zanedbání péče, všem (klukům) bych rád doporučil, abyste se FN Motol vyhnuli velkým obloukem, pokud se máte alespoň trochu rádi. Já jsem doktory nikdy moc nemusel a málokterým věřil, ale teď se některých opravdu bojím a mám hrůzu z toho, až se vypravím do Brna kvůli opravě a dodělání toho, co bylo započato..
Yoshiyuki

moderátor


# 25.11.2003 v 10:46    no těbůh

Divim se, jak to Motol ve vasem prípadě vede. Ze by Jarolim nemel s klukama takove zkusenosti? Domnivam se spise, ze nechal pracovat asistenta a ten se zrovna nevyznamenal. "Postavit kolik je nepomerne tezsi nez vykopat dolik", proto to mel delat Jarolim rozhodne sam. Pokud tak ucinil, je vysledek pekne drsnej. Lituju vas.

Stejne tak me prekvapuje pristup poskytovatelu pece mimo operacni sal. Blbci mohou byt ale proste vsude, to se neomezuje jen na Motol.
Jinak i ja mela potize s komunikaci, Jarolim je totiz "starej nemluva", to se vi. Ac se v mem pripade nic noveho na sale nevytvarelo a slo jen o odstraneni prebytecnych tkani, musela jsem podrobnosti (co ma zustat a co se odstrani) s Jarolimem dojednavat NA SALE, prikurtovana, pod kapackami za ukecavani anesteziolozky, aby me jeste neuspavala... za zadnou cenu jsem ho predtim nemohla sehnat a ze jsem se fakt snazila (to mi na prijmu slibil, ze pred operaci za mnou rozhodne prijde)...

Na druhou stranu se na nic moc neptal, kdyz jsem mu prednesla svuj neobvykly pozadavek na omezenost zakroku... to melo svoje plus, protoze jsem cekala desny reci....
dominika# 25.11.2003 v 12:30    Re: no těbůh

S Hankou Fifkovou jsme se shodli na tom, ze kluci by do Motola chodit nemeli, ze dela dobre jen holky. Co se tyce toho, kdo provadel operace, rad bych to zjistil (MUDr. Kaliska tvrdila ze Jarolimovi "asistovala"). Vzhledem k tomu, ze jsem byl prvni pacient, ktery pozadoval neco takoveho, bylo by asi celkem na miste, aby se toho ujal Jarolim sam.. ale to by bylo skoro na tema "moralni kvality lekaru" a nikam by to nevedlo..
Yoshiyuki

moderátor


# 03.12.2003 v 23:09    Re: no těbůh

Já se také nestačím divit. Byla jsem ve FN Motol a jsem spokojená. No asi uměj jenom holky a kluci jim nejdou. Je mi vás upřímně líto. Škoda že to tak muselo dopadnout. Ale věřte, že jednou bude líp Já v to alespoň pevně doufám.

_________________
Saša :)
Ošklivé káčátko

Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License