inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / LEGATO / 2. díl
<< < 1/7 > >>
# 24.02.2004 v 12:48    2. díl

Včera jsem poprvé spatřil v TV doktorku Hajnovou. Nemůžu nereagovat. Je mi dost úzko při představě, jakému ponížení vystavuje svoje klienty, když jim přeměřuje ramena a pánev nebo dokonce pomocí čehosi připevněného na genitálie zkoumá sexuální orientaci člověka, který přichází kvůli problémům s identitou.. Působila tak jedovatě, fuj.
Mimochodem bavit se s ní a poslouchat takové názory muselo být docela nepříjemné, Johanka musí mít pevné nervy..

Pevné zdraví, a to i zdraví duševní, přeje
Jiří Lahoda
Jiří# 24.02.2004 v 19:07    

Ahoj,
úplně s Tebou souhlasím a i názory mých kolegů v práci co LEGATO viděli, byly stejné. Ještě že jsem v péči paní doktorky Hanky Fifkové
Bylo vidět, že ta paní transsexualitu moc nepochopila... lituji ty, co s ní přišli do styku.
Jinak pořad je to zajímavý a už se těším na další díly doporučuji ho všem!!!

zdraví Tamara
Tamara# 24.02.2004 v 22:00    Sauron by záviděl..!

Mně se pořad taky velice líbil a v duchu jsem tvůrcům gratuloval hlavně v té části, kde byla R.Hajnová /v nádherným kontrastu s Hankou Fifkovou/ ! Kdo jste viděl filmovou verzi Pána prstenů, možná jste, podobně jako my, měli pocit, že stejnou - ne právě pozitivní - energii jako ona vyzařovali Sauronovi služebníci Nazgulové.. a možná, že ta podobnost je i mezi ranami způsobenými Hajnovou a tou, kterou uštědřil jeden z Nazgulů Frodovi - nikdy se úplně nezahojí...!
Jsem moc vděčnej, že i běžná populace mohla tuto osobu poznat! Johanko - taky gratuluju, odvedla jsi skvělou práci!!
Mějte se všichi moc hezky!
Yoshiyuki

redaktor


# 25.02.2004 v 21:39    

Nemuzu nesouhlasit s Jirkou. Osobne jsme se poznal s R.Hajnovou a nemam spatnou zkusenost. Spise naopak. Vzdycky po setkani jsme odchazel spokojen. Vzdy mi vysla vstric a nejevila nezajem. Mozna se praktiky jednotlivych lekaru lisi, ale reknete kdo je stejny ??? Nemuzu posoudit pristup H.Fifkove pro srovnani, prootze jsme k ni nikdy nechodil, ale treba se nekdy podivam na skupinu v Praze. Zni to az prilis urazlive srovnavat nekoho kdo se nemuze branit. Z vlastni zkusenosti vim, ze mi neusetrila ani jednu ranu.
Fobv# 25.02.2004 v 21:58    

V tom pripade jsi velmi stastny clovek. Osobne jsem se setkal spise s tim, ze byli jeji klienti minimalne osobnostne poznamenany v tom smyslu, ze jim chybelo jakekoli sebevedomi, o jehoz zbytky je tato pani a kol. pripravili. Vice lidi dopadlo daleko hur nez jako utaply lidi neschopny mit vlastni nazor.. Nebudu tu ale spinit tyhle stranky, ten, kdo jeji "peci" zazil, vi vetsinou svy..
Yoshiyuki

redaktor

<< < 1/7 > >>
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License