inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / LEGATO / 3.díl
<< < 1/3 > >>
# 22.04.2004 v 13:14    3.díl

Jak jste měli v pondělí 19.4. možnost vidět, 3.díl magazínu Legato nabídl ze sféry TG reportáž z udílení Výroční ceny Transfora a především portrét velmi sympatického plzeňského TG páru Sofie a Jirky.
Pokud jste pořad nestihli sledovat, reprízy běží ještě dnes a v pátek, bohužel však v nočních hodinách.

Pokud chcete 3.díl jakkoliv okomentovat, ať už kladně nebo záporně, zde je platforma pro vaše názory.
*Johanka*
Johanka

moderátorka


# 22.04.2004 v 13:42    Mně se celý díl líbil :o)

Myslím, že náš příspěvek hezky zapadl do celého pořadu, netrčel Celé LeGaTo bylo opět velmi zdařilé, což je moc a moc dobře
No a jestli mě tentokrát něco upoutalo a přimělo k zamyšlení, tak to, že některé páry mají místo dětí psy. Že ta potřeba se někomu věnovat je tak silná, že když není dítě jako příjemce péče, kterou je třeba někomu dát, tak to dítě nahradí pes..
Je škoda, že partneři, kteří mají dlouhodobý a stabilní vztah, nemůžou adoptovat dítě (jakoby jich v ústavech bylo odložených málo). I navrhovaný zákon o reg. partnerství to zakazuje (aby alespoň v nějaké podobě prošel).
Je jasné, že naši ideami zaslepení poslanci svou neschopností pouze komplikují život lidem, kteří nejsou jako potencionální rodiče o nic horší, než zákony zvýhodněná heterovětšina.

_________________
Jiří
Jiří# 23.04.2004 v 09:47    Hlasíme se tentokráte dvě.

Dnes nereaguji sama, ale sedíme u počítače dvě - já a moje paní šéfová.
Obě jsme poctivě sledovaly legato.

Gem:
Legato jsem teď videla poprvé (před tím mi vždy uteklo), přispěvky byly moc hezké a já osobně mám jen jendu malou estetickou výhradu - pauzy mezi jednotlivými příspěvky byly ČERNÉ + obrázek tváře zakrývající si oči - na mne to působilo strašně depresivně, beznadějně a funusoidně , a já rozhodně umírat nehodlám . Nešlo by to vyměnit např. za bledě modrou - vyjadřuje nebe, naději, nekonečné možnosti a rozhodně by působila veseleji nebo lépe rečeno podpůrněji.

Ad pes - samo, že si páry, co nemohou mít děti, pořídí pejska/pejsky (tímto zdravím dvě anonymní dogy, jednoho ridgebacka a jejich pánešky), pes sice není člověk (jen skoro) a má proto tu výhodu, že pokud někoho miluje, miluje celým svým srdcem a je mu (psovi) jedno jestli je jeho pánešek takový nebo makový.
Tato vlastnost mnoha lidem bohužel chybí. Já osobně psa zatím nevedu, ale plánuji ho. (Při této přiležitosti bych chtěla pozdravit ¨mého součaného domacího mazla: "Čiči čau!" )

Vzkaz Andrei - Holka, smekam před tebou. Mně se podařilo sbalit chlapa na vlnící se boky nebo hluboký vystřih, ale na čip v ledničce, to ... to teda ne. Asi jsem ještě nenarazila na toho správného chlapa, kterého by zajímalo nejen to, jak vypadám, ale i to, co mám v hlavě.
...a proto ti zavidim a musím prohlasit: Jiříku seš boooži!

Pa! Gem

Small Boss:
Jirka me naprosto nadchl svou prirozenosti a Andrea svymi schopnostmi vcetne originalniho zpusobu, jak sbalit kluka nebo vysvetlit, jak vyuzit v praxi fyzikalni zakony.
Jen jednu malou vyhradu bych mela: Andrea bych chtela poradit: vyhod sveho kadernika, ofina a jina barva vlasu z Tebe jiste udela jeste neodolatelnejsi osobu. Pak myslim k Tve uzasne dusi bude lepe ladit i Tvuj zevnejsek. To neni zla vytka, jen doporuceni.


add adopce:
U trans bych nevidela zadny problem, pokud bych mela rozhodovat ja osobne, co se tyce homosexualnich paru, rada bych jim doprala moznost vychovy deti, ale v nasi spolecnosti by snad mohlo byt casem prijatelne, aby mohli adoptovat dite opacneho pohlavi nez jsou oni sami, aby se predeslo moznym vypadu ohledne sexualniho obtezovani deti. Ja si osobne taky nmohla vybrat, jestli se mi narodi holka nebo kluk, takze v podstate je to omezeni vice mene jen opticke.

Preji vsem krasne zacinajici leto.

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy# 23.04.2004 v 13:41    Re: Hlasíme se tentokráte dvě.


Small Boss

...Jen jednu malou vyhradu bych mela: Andrea bych chtela poradit: vyhod sveho kadernika, ofina a jina barva vlasu z Tebe jiste udela jeste neodolatelnejsi osobu. Pak myslim k Tve uzasne dusi bude lepe ladit i Tvuj zevnejsek. To neni zla vytka, jen doporuceni...

No to by mě docela zajímalo, jaká barva vlasů by mi slušela? A kadeřnici nevyhodím, to bych byla sama bez sebe.

Andrea
Andrea Ronešová# 23.04.2004 v 14:37    Small Boss tu už není...

... ale až bude, se zeptam...
Já osobně k barvě vyhrady nemám (max. bych to trochu zesvětlila, nebo testla melír - ne silný pouze o tón max. dva, aby to vypadalo přirozeně - jako když jsou vlasy vyšisované od slunce), ale střih bych rozhodně změnila.
Delší ofinka do čela by tě podle mého hodně zjemnila. Trocha pěnového tužidla a kulmofén zajistí, aby ti to při práci/studiu nepadalo do očí.
(Já na té své hlavě měla už všechno - střihy/barvy, snad i nas.... - než jsem byla se sebou spokojena a ustalila se u jednoho.)
Pokud si nechceš likvidovat vlasy barvama a nůžkama, skoč do parukářství, teď je toho i tady u nás na dalekém severovýchodě (v každém větším supermarketu) plno, a otestuješ si to sama na sobě.
Také bych si být tebou koupila jiné brýle, dle mého názoru by ti slušely ... jak to napsat ... brýle "bez obrouček" jen oválná skla, "drátek" přes nos a "drátky" za uši, a ty "drátky" bych asi chtěla černé barvy - černá se totiž hodí ke všemu a tobě (aspoň v Legatu) slušela. (šatičky)
Ale toto jsou pouze doporučení, ty jseš TY a pokud se takhle citíš dobře, tak se na moje řeči v klidu vykašli.
Já jsem si do toho taky moc kecat nikdy nenechala a vždy dělám to, co chci já, a ne, co si myslí ostatní.

(Ale přece jen se řidim tím arabskym příslovím, které už jsem tu jednou psala: "Když ti jeden člověk řekne, že si osel, nic si z toho nedělej, ale když ti deset lidí řekne, že si osel, tak běž a kup si ohlávku.")

Doufám, že se nezlobíš. Měj se krásně a užij si krásného (doufám i) slunečného víkendu. Gem
Gem


<< < 1/3 > >>
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License