inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
21.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Komentáře k "Přirození se mění až nakonec"

vbvb (Klamm)
První, ha ha


Re: vbvb (Michal)
Blbeckubr


ttvj (TeameXtreme)
Prasata Strilet!


Re: ttvj (Iráčan)
čoeče ty máš takovej divnej podezřele nesklonnej nick...
BTW -ale tvoje názory bejvaj rozumný, často musím přikývnout...


Nejkrásnější je (Kamil)
ten příběh o paní jejíž muž neví že má pána...jeden kamarád měl v Thajsku místní geishu a po aktu zjistil že to byl gigolo s vagínou...sprchoval se 3 dny a v lihu byl 7.
Osobně jsem chlap, nevadí mi to a líbí se mi milovat se s holkama a po takových článcích fakt nevím jestli jsem normální.


(Lubosh)
Jo, dneska uz neni nic jisty. Clovek aby se shanel po minulosti zensky, kterou si nekde narazi, driv nez s ni vleze do postele. Docela by me zajimalo, kolik uz otresnych zazitku bylo nekterym lidem takto pripraveno.


ježiš !!! (Honza)
Úplně jsem se orosil, zdrhal z práce domů, starou hodil na postel a provedl hloubkovou sondáž. Uff, je to v cajku. Je to ženská.


kde to proboha ziju... (L)
kazdej je nejakej.. a kdo to nebere jako hotovou vec je fakt pitomec.... pockej az se s tim setkas v rodine... a blby kecy pujdou stranou...


Ten Francouzka (optimista)
Ten Francouzka by ale stejne stala za hrich. A nejlepsi je, ze si udelal spravnou srandu ze souteze Miss France. Todle bysme v cechach taky moc potrebovali, aby tu absolutni pitomost spravne zaradilo. Zapletala ci jak se jmenuje ten sef toho haremu by z toho asi trefil slak.


Broučci skutečně žijí ve Vesmíru. Jejich láska je tak silná že celí září ! Jsou to naši přátelé !!! (Aštar Šeran)
1575. „Broučci“ (150). (Přijala P.) .
Místo: Morava. Ivo: V dětství mne asi nejvíce učarovala pohádka „Broučci“, na kterou dodnes vzpomínám. Broučci létají a říkají v noci: Musíme svítit ! Také jsem viděl před nějakým rokem americký film kde se dvě děvčata stýkala s malými létajícími a zářícími lidmi – obr. 465 (přesně dle našich podmínek osobních kontaktů – s láskou a upřímností). Poprosil jsem tedy (v rámci dělby práce) P. přijmout na toto téma sdělení.
Stvořiteli drahý, chtěla bych se zeptat na jeden americký film, kde létaly světélkující bytosti asi 8 cm vysoké a zářily. Tvůrci filmu byli inspirováni podle pravdy ? Existují ve Tvém Stvoření takové bytosti ? „Ano P. a jsou nesmírně krásní. Jejich láska je tak silná, že celí září. Je to civilizace Konoťanů a tyto bytůstky jsou jejich jeden národ, podle vašeho nazvání. Jsou nesmírně rozkošné a bydlí v korunách stromů. Vaší myslí je to nepochopitelné, ty jsi to P. ani nechtěla napsat. Nemůžeš vše hodnotit svou logikou. Bydlí v takových světelných obydlích v nádherném soužití s tímto stromem. Strom dává těmto bytostem útočiště a ony mu na oplátku svou lásku a péči o něj. Živě spolu komunikují.
Konoťané jsou zvláštním národem, oni nežijí v přírodě nebo vedle ní, ale jako uvnitř přírody. Proto jsou v této civilizaci různé velikosti a stavbou těla zvláštní národy, které si ale nijak neubližují pro svou odlišnost, jako je to u vás na Zemi, ale velice se milují a spolupracují. Pracují na jednom projektu společně se radí a podporují se.“
Stvořiteli, jak se tento národ jmenuje ? „P., to vám nebudu říkat, nebyla by jsi schopna to přijmout a už vůbec ne vyslovit. Důležité pro vás je, že existují a ty tvůrce filmu jsem inspiroval Já, aby sem byla dána vibrace této skutečnosti.“ Děkuji Ti Stvořiteli drahý, mnou milovaný.


Re: Broučci skutečně žijí ve Vesmíru. Jejich láska je tak silná že celí září ! Jsou to naši přátelé !!! (Lukáš)
Pane, Vy jste mááááááááá.....


Re: Nejkrásnější je (Gejza)
No jasně že NEJSI!


Re: ježiš !!! (RN)
... preoperovana! (ale ono to nevadi - viz miss Francie)


Re: Broučci skutečně žijí ve Vesmíru. Jejich láska je tak silná že celí září ! Jsou to naši přátelé !!! (Pavel M)
Váš příspěvek je skutečně světlo v temnotě ostatních příspěvků a hlavně nic jiného mě dnes tak nepobavilo.


Re: Nejkrásnější je (MM)
Normální, nevím. Ale průměrný určitě


To je vtipne !!! (Xman)
Tak to sem se pobavil :-) Kdo ma rad sexualni tematiku s humornym nadhledem, tak urcite kouknete na http://www.montypitralon.lejsek.cz :-) Je tam hlavne video, ktery stoji za to, proste zabava


Re: Re: Broučci skutečně žijí ve Vesmíru. Jejich láska je tak silná že celí září ! Jsou to naši přátelé !!! (kz)
...gor :-))


Zajimave? (JanHusita)
Takovehle blbosti vas zajimaji, a je vam jedno, ze vas vlada kope do zadku.Snadno se ovladnete: Vlada vas necha kourit marihuanu a nakrmi vas sexem a vy budete spokojene chrochtat jako ty prasata co jste.


To je super napad (Petr K.)
Napadlo me, ze by nebylo spatny mit penis i delohu. Nejlepe na dosah penisu. Pak bych uz nepotreboval zadnou zenskou, stejne je s nima i trapeni. Jenom nevim, jestli by mi tuhle operaci hradila pojistovna...


Hmmm (Andrea Ronešů)
Je mi z většiny těch reakcí tady docela smutno, na druhou stranu jsem nic pozitivního ani nečekala. Ono je sice hezké napsat někde v článku, že lidé už transsexualitu vzali na vědomí, ale bylo by také seriózní napsat jako co ji vzali. Lidé ji totiž berou jako nějakou kuriozitu pro zasmání nebo ji odsoudí jako nějakou nebezpečnou úchylku. Ono ale na transsexualitě nic úchylného není a k smíchu už vůbec ne. To ale těžko může pochopit "normální" tuctový člověk, který se s tímto tématem setkal jen na televizní obrazovce v zábavném pořadu nejmenované komerční televize nebo mu to bylo prezentováno jako úsměvná (či šokující) kuriozita v talkshow jiné nejmenované komerční televize. Ale abych neházela všechny do jednoho pytle, setkala jsem se už i s lidmi, kteří mě svou reakcí na problematiku TS příjemně překvapili a projevili alespoň trochu porozumění.
Tak se mějte všichni krásně a trochu víc tolerance jestli můžu prosit.
Andrea Ronešů (TS MtF)

Shlédnuto: 1710x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License