inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
21.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Kotvald šokuje: Chce být ženou?

Petr Kotvald (43) plánuje změnu pohlaví?
Zpěvák, který od svého odchodu z dua Kotvald & Hložek neustále čelil spekulacím o své sexuální orientaci, údajně propadl podobné posedlosti jako Michael Jackson.
Zatímco ten se s přibývajícími plastickými operacemi snažil přiblížit popové ikoně Dianě Ross, Kotvald se zhlédl hned v nejslavnější sexbombě všech dob Marilyn Monroe! Jak se Blesku podařilo zjistit, té měl Kotvald plnou hlavu už během přípravy na plastiku očních víček, kterou podstoupil před necelými dvěma roky.

Na jedné z nejvyhledávanějších klinik plastické chirurgie byl však Kotvald viděn opět, a to nejméně dvakrát během uplynulého měsíce. "Zajímal se o to, jak moc dokáží mužské tělo proměnit pouhé ženské hormony. Chirurgické změny pohlaví se zřejmě zatím obává. Uvažuje ale o pár zákrocích v obličeji," prozradil Blesku jeden z pracovníků kliniky, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

Podle těchto informací se Kotvald chystá nechat si zmenšit nos, zvýraznit lícní kosti a také rty kolagenovými injekcemi. Svůj obdiv k filmové hvězdě se Kotvald navíc ani nesnaží jakkoli skrývat. Dokonce nyní vydal singl s názvem Marilyn.

"Nazpívat písničku jako hold Marilyn Monroe, to mě nijak nepřekvapuje. Musím ovšem přiznat, že mě dost šokoval Petrův nápad vystupovat převlečený za Marilyn ve videoklipu," přiznal jeden z blízkých Kotvaldových kolegů. Samotného Kotvalda dotaz na toto téma očividně překvapil. "Snad nečekáte, že to budu komentovat," odsekl zpěvák naštvaně na otázku, zda se skutečně zajímá o změnu pohlaví.

Ve zcela jiném světle se tak nyní jeví věčné spekulace o Kotvaldově homosexualitě i extravagantní kostýmy, pro které byl často terčem kritiky módních odborníků. "Výstřední účesy, zjemnělé pohyby, přehnaná péče o zevnějšek, to všechno mohou být příznaky psychických problémů pramenících z nevyjasněné sexuality. Dotyčný se třeba chce blížit opačnému pohlaví, ale bojí se reakce okolí, a tak se o to snaží maskovaně, nenápadně," shodují se psychologové a sexuologové.

O tom, že se Kotvald odmítá smířit s tím, co skutečně cítí, svědčí i jeho poměrně dlouhé manželství. "Mnoho jedinců s transsexuálními tendencemi nedojde až k operativní a hormonální změně pohlaví. Stačí jim pocit, který navodí převlek nebo jen změna účesu," upozorňuje sexuolog.

Jak změnit pohlaví

Aby člověk mohl podstoupit změnu pohlaví, musí trpět transsexualitou, změnou pohlavní identifikace. Proměnu musí doporučit sexuologové. Při změně muže na ženu se pacientovi nejprve podávají ženské pohlavní hormony, které navodí změny v těle, až ve finále se přistupuje k chirurgickému výkonu.

"Minimální chirurgický výkon, který umožňuje změnu pohlaví je kastrace. Potom následuje chirurgické odstranění zevního genitálu a vytvoření pochvy. Následně je možné uvažovat o dalších kosmetických změnách. Když to jde bez komplikací, trvá změna pohlaví dva až tři roky,“ uvedl sexuolog Jaroslav Zvěřina. Ročně takovou operaci podstoupí v ČR asi 10 lidí.

Shlédnuto: 2786x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License