inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
3.6.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Mí dva tátové jsou teď mé mámy

LONDÝN (INT, han) - Úplně normální nebyla rodina jedenáctileté Louise nikdy. Její rodiče se rozvedli, když jí byly tři roky. Otec Brian měl plné zuby žen a zamiloval se do řidiče náklaďáků Leeho. Začali bydlet spolu a s nimi i malá Louise. Oba muži ale zanedlouho zjistili, že chtějí být raději ženami. Tak investovali nemalé peníze a nechali se přeoperovat. "Místo dvou tátů teď mám dvě mámy," říká dívka.

Samozřejmě to nešlo hned naráz. Lee i Brian napřed museli podstoupit hormonální terapii a nespočet testů u psychologů a jiných odborníků. Nakonec se jim jejich toužebné přání splnilo: Z Briana se stala Sarah a z Leeho Kate. "Vím, že naše situace v rodině je velmi neobvyklá. Ale naši dceru Louise milujeme stejně jako obyčejní, normální rodiče."

A co na to říká samotná dívka? Od samého začátku před ní nic netajili a na drastickou proměnu ji pomalu připravovali. Svého otce Briana dokonce doprovázela na terapie. Od operace už mu neříká tati, ale mami. "Zpočátku jsem se cítil až trapně. Bylo to pro mě hrozné, když mi začala říkat mami. Nechtěl jsem jí brát její biologickou matku, i když ta nás už dávno opustila. Ale bylo by úplně ztřeštěné, aby mi říkala tati, když jsem se stal ženou,"říká Brian (Sarah).

Sousedé se sice na bláznivou rodinku dívají občas divně a sem tam utrousí nepatřičnou poznámku, ale jim je to jedno. "Ne všichni to berou. Ale pro nás je důležité, že jsme všichni šťastni a zejména naše malá Louise. A co si myslí ostatní, o to se nestaráme,"říká Lee (Kate).

Shlédnuto: 2103x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License