inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Močení ve stoje

Močení ve stoje je obecně považováno za jeden z důležitých znaků muže, proto je pro asi pro většinu transkluků důležitou záležitostí. Zvláště pak ti, kteří chodí rádi do společnosti, kde se popíjí, a nebo téměř všichni na cestách pak stojí před nelehkou otázkou – co s tím. Buď se dá podstoupit falo- nebo metaidioplastika, ne vždy úplně bezproblémová a efektivní, nebo lze použít nějakou pomůcku, která močení ve stoje umožní.

Pro ty, kdo mají chuť se inspirovat, přináším návod na výrobu jednoduché pomůcky, kterou lze při troše cviku použít bez problému i u pisoiru. Vycházím z podmínek českého trhu, který nenabízí právě široký sortiment materiálů a vhodných součástí. Já jsem použil akvarijní silikon (kolem 150 Kč), náplast (bez polštářku) šíře 2,5 cm a 1 cm a jednu součástku s trubičkou ze sady „Umyvadlový přepad pro mechanickou vpusť", typ OS-S395 od firmy Maximo (lze sehnat v hypermarketu Globus, momentální cena je 89 Kč). Při výrobním procesu jsem použil ještě gumovou latexovou rukavici a lepicí pásku, pistoli na vytlačování silikonu, nůžtičky na nehty, vodu s mýdlem a hadr a papírové kapesníky na utírání rukou.

Bílá koncovka na obrázku /1/ je klíčová pro celý výrobek. Ze sady proto vezměte ji a vroubkovanou trubičku. Z trubičky uřízněte přibližně 12 cm podle toho, jak dlouhou pomůcku chcete mít (zkrátit se dá vždycky). Na trubičku je potřeba vyrobit (nebo někde sehnat?) čepičku. Já jsem si sehnal dlouhou, hladkou tyčku o průměru stejném, jako má vroubkovaná trubička. Na tuto tyčku jsem navlékl jeden z prstů latexové rukavice a pořádně ho napnul tak, že jsem zbytek rukavice přilepil k druhému konci tyčky. Na natažený prst rukavice jsem pak nanesl silikon v tenké vrstvě (pozor – tento druh silikonu vydává štiplavý zápach, při jeho uhlazování je zapotřebí namydlit ruku, případně uhlazovat přímo mokrým mýdlem.) Silikon nechte dostatečně dlouho schnout, abyste při sundávání nenarušili hladkost povrchu /2/.

Hotovou čepičku (její konce lze zastřihnout podle potřeby) nasaďte na vroubkovanou trubičku /3/ a celý povrch polepte náplastí (na čepičku tu úzkou). Na čepičce u jednoho okraje prostřihněte díru elipsovitého tvaru (asi 7x12 mm /4/). Na náplast se nakonec nanese co nejtenčí vrstva silikonu a pečlivě uhladí – nezapomeňte na vnitřní okraj díry v čepičce!:) Výsledek zobrazuje obrázek číslo /5/.Není na škodu si předem připravit stojánek, na který trubičku napíchnete, aby v klidu zaschla. Posledním krokem je nanesení silikonu na bílou koncovku /6/ v místech, kde se bude dotýkat těla a uvnitř, kde jsou vroubky závitu, aby silikon držel. Po zaschnutí obě dvě části spojte a vše je (konečně!!) hotovo /7/.Ještě pár slov k použití. Je dobré mít těsnější trenkoslipy s kapsičkou, do které si dáte cokoliv, co vytvoří pod prádlem žádoucí tvar – klidně sbalené ponožky a nebo naši vycpávku z houby. Pomůcka na močení se přiloží svisle na tělo tak, že bílá koncovka je co nejníže, připravená obratným pohybem ruky k přiložení na správná místa..:) Pokud vám vadí boulička , kterou pod oblečením vytváří zaoblený konec trubičky, můžete si dát do kapsy třeba kapesník. Doporučuju doma nacvičit jak přiložení bílé koncovky na správné místo (je to jednoduché), tak především močení „na povel", protože je to něco jiného, než na co je člověk zvyklý a někdy to dost trvá, než se svěrač močových cest uvolní..:))

Pokud se do výroby pustíte, přeju pevné nervy a hodně zdaru, pokud ne, doufám, že jste se alespoň pobavili..:)

Shlédnuto: 36633x    |    Komentáře: 1    |    Tipů: 2    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License