inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
20.9.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Můj manžel byl dřív žena

Nevadí mu uklízet, prát, mýt nádobí. Je pozorný a své ženě vyplní téměř každé přání. A navíc v posteli nikdy nezklame. Prostě ideální manžel. Až na jednu maličkost. Dříve se jmenoval, tedy vlastně jmenovala Vendulka...

Byla to láska na první pohled. Lenka si zamilovala Vláďovu mírně svalnatou postavu i jemné rysy v obličeji. Dělalo jí dobře, jak je k ní pozorný a galantní. Takového kluka ještě nepoznala. I Vláďa byl na Lenku pyšný. Byla nejen hezká, ale i chytrá. Na svět se dokázala dívat s patřičným nadhledem, o čemž svědčil i její všudypřítomný úsměv, který jí zářil ve tváři. Vláďa měl pocit, jakoby ho stále zahřívalo sluníčko. Přesto chybělo málo a dva mladí zamilovaní lidé se málem rozešli.

Seznámili se úplně banálně - na vesnické tancovačce. Lenku tam pozvala kamarádka ze školy a Vláďa zase přijel ke známým na chalupu, aby jim pomohl opravit okapy. A večer si vyrazil trochu se pobavit. Netušil, že tu potká největší lásku svého života. ,Byl od začátku můj ideál," říká Lenka. ,Hned věděl, na co myslím, co si přeju. A v posteli? Báječný milenec." Vláďa na tom byl stejně. ,Když jsem ji uviděl, zatmělo se mi před očima, věděl jsem, že jsem ztracen. Bylo to vlastně poprvé, co jsem se opravdu zamiloval."

Začali spolu chodit, aniž by znala jeho velké tajemství. A Vláďa se snažil, co mohl, aby na nic nepřišla.

"Strašně jsem se bál, že bych ji mohl ztratit. Určitou výhodou pro mě bylo, že jsme v počátcích naší známosti bydleli každý zvlášť a společné bydlení plánovali až po svatbě.

Teprve po roce, když jsme začali uvažovat, že se vezmeme, řekl jsem Lence o sobě celou pravdu." V okamžiku, kdy se jí Vláďa se svým tajemstvím svěřil, myslela, že jde nejspíš o nějaký nepovedený žertík. Že se Vláďa narodil jako žena? Blbost! To přece nemůže být pravda! "Byl to pro mě neuvěřitelný šok! Na sto procent mě přesvědčil až jeho rodný list a fotografie z dětství."

Na druhé straně to Lence vysvětlovalo spoustu věcí. Jednotlivé kamínky vzpomínek do sebe začaly zapadat jako v pestré mozaice. Vždy jí přece připadal jiný než ostatní kluci, i když přesně to se jí na něm líbilo. Jeho cit, něha... Najednou si ale také uvědomila, že ho například nikdy neviděla úplně nahého, a vlastně ani v plavkách. Tvrdil, že slunce a chlorovaná voda v bazénech není nic pro něj, a Lenka to respektovala. Vždyť bylo tolik jiných věcí, co spolu mohli dělat. ,Jen jsem nemohla pochopit, jak to, že jsem na to nepřišla při našem milování. Byl tak citlivým a zároveň velmi výkonným milencem..." Jak to bylo možné?

Vláďa se s Lenkou seznámil až po hormonální léčbě a závěrečné operaci, při které mu chirurgové po sterilizaci zašili vagínu a vytvořili jakýsi minipenis. ,K milování jsem byl ale naprosto nepoužitelný, tak jsem hledal náhradní řešení. V sexshopu jsem si zakoupil robertka, který se dá připevnit na tělo. Aby se nic nepoznalo ani při náhodném doteku, nasazoval jsem si na něj kondom. Navíc jsme se s Lenkou milovali vždy potmě a do sprchy chodili každý zvlášť. Zřejmě si o mně myslela, že jsem trochu stydlivka," vysvětluje Vláďa.

Opravdovou zatěžkávací zkouškou jejich vztahu však byla chvíle, kdy chtěl, aby ho Lenka poznala v celé jeho nahotě. ,A tak jsem ho jednoho dne spatřila konečně na denním světle zcela nahého, i s tím směšně maličkým kousíčkem přehnuté kůže (nebo čeho), který ani vzdáleně nepřipomínal penis. Pak mi ještě předvedl ,náčiní", které používal při sexu..." Pro Lenku to nebyl nijak povzbuzující pohled, a v danou chvíli opravdu nevěděla, jestli zrovna tohle dokáže překousnout. Vyžádala si týden na rozmyšlenou. A Vláďa to chápal, zároveň se však strašně bál. Byl tenkrát téměř najisto přesvědčený, že jeho ,nahou" pravdu neunese.

,Nakonec mé váhání netrvalo ani 24 hodin," vzpomíná Lenka. ,Zeptala jsem se sama sebe, jestli ho miluju. Odpoveď zněla: ano. Takže pro mě nebylo dál, co řešit. Jen mamince jsem musela fakta naservírovat trochu opatrně. I když na mém rozhodnutí by stejně nemohla nic změnit. Kupodivu ani nechtěla. Sama měla nejednu špatnou zkušenost s ,pravým mužským od přírody", a už dobře věděla, jaké hodnoty jsou pro život opravdu důležité. Je fakt, že dnes svého rozhodnutí nelituju, dokonce můžu říct, že mám doma ideálního manžela. No řekněte: Který chlap třeba nosí své ženě nejméně jednou týdně kytku jako můj Vláďa...?

Shlédnuto: 2063x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License