inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
24.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Můj muž se stal ženou

Říkej tatínkovi Kláro

„Od nynějška říkej tatínkovi Kláro," sdělila jednoho dne osmileté Tracey maminka Karen. Tatínek Kevin Steen, jednatřicetiletý tovární dělník ze Shanklinu na britském ostrově Wight, už stejně delší dobu nosil dámské šaty a po hormonální kúře měl přes prsa jedenadevadesát centimetrů.
Zanedlouho půjde do nemocnice, kde se na operačním sále splní jeho dávné přání – stane se ženou. Přesněji řečeno s konečnou platností přestane být mužem.

Jeho šestadvacetiletá manželka Karen se přesto rozhodla, že od něho/ní neodejde: „Zůstanu jeho ženou. Nechci ho ztratit, a proto jsem ochotna přijmout jeho nový způsob života." Jejich manželství prý stejně nikdy nestálo na sexu.

„Je to jako setkat se se sestrou, o níž jste dosud nevěděli, že ji máte. Stále spíme v jedné posteli," komentuje své neobvyklé manželství Karen Steenová.

Kevin/Klára byl/a stejně velkorysý/á: „Karen si klidně může přivést domů přítele. Když ovšem zrovna v té posteli také nebudu." Jeho rozpolcený život začal, když v osmi letech utrpěl při pádu z klouzačky zlomeninu lebky. Strávil šest neděl v nemocnici, a když se vrátil, cítil se „jiný". Tehdy začal tajně nosit dívčí oblečení. Když pak v dospělosti ztratil hlavu pro mladou pečovatelku Karen, domníval se, že se své utkvělé představy zbaví. Nestalo se tak. I po svatbě, i po narození Tracey stále toužil stát se ženou.

Doma všechno vyšlo najevo až poté, co Karen našla v jejich autě kalhotky, punčochy a podvazky a pak další dámské oblečení pod postelí. Zpočátku to pro ni byl šok, ale pak se smířila: „Už mi nevadí, když se producíruje v ženských šatech. Pokud ovšem nepatří mně."

Jako oddaná družka zůstane v manželském svazku i po operaci, která z Kevina Steena učiní Kláru Steenovou. Jen malá Tracey bude muset přijít na to, jak má kamarádům vysvětlit, že má najednou dvě maminky.Shlédnuto: 3491x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License