inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Tipy pro období čekání

Období, kdy člověk již ví, kým je a jak by chtěl vypadat, ale teprve čeká na hormonální léčbu nebo operace, je mnohdy značně frustrující a náročné na nervy. Proto se někdy vyplatí udělat maximum pro to, aby člověk vypadal tak mužně jak jen to jde, neboť vzhled je bohužel důležitý pro všechny, kteří s vaším zařazením do některé z pohlavních kategorií váhají.

Mezi významné ukazatele patří účes. Hodně udělá sám o sobě dobrý sestřih, ale i tady lze leccos vylepšit!:) Když se podíváte na krátce ostříhané muže a ženy, uvidíte rozdíl v umístění vlasové hranice. Naše rada tedy zní – pokud nemáte to štěstí a nemáte ani náznak koutů, můžete přírodě trochu pomoct. Je lepší, když si několikrát ověříte jejich optimální umístění. Pak už stačí vzít žiletku a postupně holit menší úseky tak, abyste vytvořili přirozeně se tvářící kout. Pozor, aby byly obě strany symetrické!:)

Zůstaneme-li u hlavy - po hormonech se pomalu začnou objevovat první fousy, zpočátku spíše chlupy. Protože je každý chlup/vous alespoň v prvních měsících nadšeně vítán, proč i zde nepodpořit dílo přírody?:) Tam, kde se objevují chlupy dostatečného množství, ale bohužel ještě světlé barvy, můžete použít barvu. Zkuste například hnědou barvu na řasy (stojí kolem 30 - 40 Kč), pokud jste hodně tmaví, můžete i černou. Blonďáci mají v tomto případě asi smůlu. Ještě tip pro focení na doklady apod. – první, ne ještě příliš tuhé a viditelné fousy můžete zvýraznit řasenkou, případně ji smíchat s voskem na vlasy.

V naší společnosti dělá muže také penis – dokud se na to člověk nezaměří, ani by nevěřil, kolik pozornosti této oblasti některé ženy věnují!:)) Proto doporučuji jakoukoli vycpávku, můžete se inspirovat i v naší rubrice. Daleko větším problémem, než že něco chybí, je, když něco přebývá, obzvláště tehdy, je-li toho moc. Mám samozřejmě na mysli hrudník a jeho nevítané výrůstky. Ať už vás příroda obdařila jakkoliv, můžete zkusit obleček podle našeho návodu, u těžších případů případně i dva najednou. Důležitá je samozřejmě i svrchní vrstva. Celosvětově oblíbená je k zakrytí nežádoucích tvarů vesta, radši z pevnější látky. Výborné jsou i přiměřeně umístěné kapsy.

V neposlední řadě jsou zde boty – i s mou nohou číslo 7 jsem se dozvěděl, že prý mám malou nohu. Pokud si tedy budete jako velká část našich kluků kupovat obuv nadměrné velikosti, kupte si k nim klidně i dvoje vložky do bot o číslo nebo dvě větší – vycpou pak botu i vepředu a lépe drží na noze.

Tip pro ty, kteří již mají doklad s neutrálním jménem - nežádoucí písmeno v kolonce „pohlaví" lze jednoduše přelepit nějakou malou nenápadnou samolepkou..:)

Shlédnuto: 25174x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 10    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 1 |        Creative Commons License