inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
28.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

"Byl jsem jejich oblíbená panenka"


John Travolta
V životě každého člověk jsou okamžiky, na které by nejraději zapomněl, zkrátka skoncoval s minulostí. Ale skoncovala ona s ním? Pokud je někdo slavný jako třeba Johna Travolta, vždycky se najdou lidé, kteří neblahou minulost vynesou na povrch. Pověst a sláva se pak otřásají v základech.

„Johnovo dětství bylo hrozné," vypráví sousedka rodiny Travoltů Eileen Shinningová. „Od šesti let se John převlékal za děvče, maloval si obličej a nosil matčiny lodičky. A co je nejhorší, celá rodina ho v tom podporovala. Matka a starší sestry se smály a nutily ho, aby takhle chodil i před známými."

Potvrdil to i Johnův učitel Larry Delaney: „Zakazovaly mu vodit si domů kamarády, nesměl s kamarády hrát ani fotbal. Ve škole byl zamlklý a ustrašený. Několikrát jsem zavolal do školy jeho rodiče, ale nikdy nepřišli. Chodily jen Johnovy starší sestry. Říkaly mi, že John má duši děvčete, že je jejich oblíbená panenka a že se s ním můžou dělat, co chtějí."

Cybill, přítelkyně rodiny, vypráví, že se kvůli Johnovi definitivně pohádala s jeho matkou Helen: „Upozornila jsem ji, že tyhle hry na děvče nejsou pro chlapce zdravé. Úplně se rozzuřila a řekla mi, že její chlapec je pro ni Brenda a že z ní bude jednou velká herečka!" Od té doby Cybill nepřekročila práh domu Travoltů.

Johnova matka Helen byla svého času známou zpěvačkou. Stala se slavnou téměř ze dne na den. Sláva a peníze jí popletly hlavu, začala pít a užívat drogy. „Úplně zcvokla," vzpomíná Cybill. John se marně snažil najít svou skutečnou identitu. Stýkal se s podivnými lidmi, chodil k psychoanalytikovi. Ten tisku potvrdil Travoltovy homosexuální sklony. „John měl mnoho románků s muži. Především s Paulem Barresim, známým hercem erotického filmu. Teprve po smrti své matky v roce 1979 našel sám sebe."

A našel také svou životní lásku, herečku Kelly Prestonovou. Po jejím boku se stal skutečným mužem, nalezl klid a sebedůvěru. Ani skandální odhalení minulosti už jeho současným životem nemůže otřást.

Shlédnuto: 1822x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 2 |        Creative Commons License