inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Partnerství s transmužem


S Johnym jsem se poprvé setkala díky mojí mamce. Oni dva se seznámili na přenáškách, které se konaly jednou za měsíc, tady v Praze. Tehdy jsme si padli do oka, a tak jsme si vyměnili e-maily a začali si psát. Johny měl v té době přítelkyni, a tak náš vztah byl čistě kamarádský.

Že je TS jsem se poprvé dozvěděla právě díky e-mailu asi tak po třech týdnech, co jsme se poprvé viděli. V té době mi bylo 17 let. Popravdě řečeno jsem tenkrát byla v šoku a hlavně asi hodně zmatená :o). Nikdy dřív jsem o TS nic neslyšela, takže to bylo pro mě něco nového a neznámého. Od Johnyho jsem se pak o TS dozvěděla víc a hlavně jsem poznala jeho jako člověka.

Jenže bohužel nastal problém s mojí mamkou. Otevřeně se vyjádřila, že s naším vztahem nesouhlasí. Že Johnyho nevidí jako „chlapa" atd. Doma zaznívají otázky typu, jestli náhodou nejsem lesba, či co až se jednou s Johnym rozejdu, jestli se nepřeorientuji na ženy… V jistém smyslu to nechápu..jak to, že není ráda, že její dcera je šťastná. Když nebere můj vztah s Johnym, nebere i část mě, která umí milovat. Není to moc příjemná situace, ale i díky ní jsem si uvědomila hodně věcí. Také bych řekla, že do našeho vztahu mamka promítá hlavně své problémy a také to, že o TS nic neví. Ale asi před měsícem mamka zavolala Hance Fifkové a je k ní objednaná na červen. Chtěla by se jí zeptat na pár otázek. Jsem celkem zvědavá, ale mám z toho dobrý pocit :o).

Z mého okolí to o Johnym ví pouze rodina a dvě moje nejlepší kamarádky. Nejsem si totiž jista, zda by to ostatní pochopili, nebo spíš jestli by to chtěli pochopit.

V současné době jsme spolu 14 měsíců a řekla bych, že v našem vztahu nejsou žádné problémy, jak po duševní tak i fyzické stránce, včetně sexu ;o). Začínáme i trochu plánovat budoucnost. Co se týče dítěte tak jsme přemýšleli o umělém oplodnění.

Díky Johnymu jsem poznala a hlavně si uvědomila spoustu věcí. Mám jiný náhled na svět, na lidi a hlavně na společnost jako takovou. Určitě bych se při výběru partnera neohlížela na to, jestli je nebo není TS, ale hlavně jaký je to člověk.

Shlédnuto: 8162x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 2    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License