inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Protéza na běžné nošení

K výrobě vycpávky na běžné nošení vám stačí houba na mytí auta a trocha (?) trpělivosti s nůžkama v ruce. Houba se dá sehnat za velice různé ceny, moje zkušenost je 25 až 70 Kč. V menších městech to nemusí být nejsnadnější, u nás ji nikde neměli!:(

Výsledek není špatný ani tvarově, ani na omak (přes oblečení), nijak zvlášť nepřekáží a je to lehoučký; jediná nevýhoda je, že se moc nehodí na koupání, protože pak má člověk dvě možnosti: buď bude muset v nestřežený chvíli vyždímat nasáklou vodu, nebo bude ještě pořádně dlouho mokrej na tom nejhloupějším místě..:) :) Na koupání se to pak dá vylepšit, ale o tom jinde..

Kromě pohodový pořizovací ceny je tu ještě jedna veliká výhoda - pokud se rozhodnete pro verzi s gumou, můžete nosit ty nejvolnější trenky na světě naprosto bez problému.

Tak a teď k vlastní výrobě: doporučuju hodně ostrý nůžky, středně velký, s ostrou špičkou, případně ještě nůžky na nehty na detaily.Jak by měl vypadat výsledek jsem se pokusil namalovat, snad si to dokážete představit. Prostě postupně odstříhávejte materiál a porovnávejte s obrázkem. Práce může zabrat tak 2 hodiny. Pokud nosíte boxerky s kapsičkou, stačí to do ní vhodně umístit, jinak doporučuju zakoupit ještě širokou prádlovou gumu (délka podle obvodu pasu + asi 5cm) a normálně ji přišijete; nejlíp tak, že je jeden konec gumy zvrchu a druhej zespod a houba mezi nima, aby se netrhala.

Shlédnuto: 23769x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 4    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License