inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Protézka na sex :)


Pro všechny, kdo mají chuť strávit čas výrobou této pomůcky přinášíme několik tipů co se týče materiálů a pracovních postupů, tvar a velikost si můžete zvolit sami. (Určitě je lepší spíš delší než kratší a průměr závisí na partnerce, optimální je mezi 3 a 3,5cm.) Přichytit se dá pomocí prádla, záleží na tvaru, jakým je výrobek zakončen. Vyplatí se hodně těsný prádlo, stačí ho pak přichytit okrajem gumy nebo si můžete pořídit jeden kus prádla, kde uděláte otvor na prostrčení, což je o něco lepší.

K výrobě potřebujete:

1. základní materiál, který musí být pružný a ve větší vrstvě pevný, např. elastický obvaz, šedá pěnová hmota používaná na obalení trubek nebo „gumová" podložka, která se dává na podlahu v koupelnách – dá se koupit snad v každé větší prodejně s látkama. Záleží co najdete doma nebo co vás zaujme v obchodech. Nejlepší zkušenost mám s tím obvazem.
2. hokejová páska, případně i kobercová, ale ta bývá moc široká.
3. povrchový materiál – pro rychlou výrobu na pevnější podklad se dá použít omotávka na rukojeť tenisové rakety, nejlépe nějaká do růžova čí oranžova:), lepší je ale silikonový nebo akrylátový tmel. Tmel seženete snad v každé drogerii za cenu kolem 120Kč. Oba druhy tmelu dobře poslouží, ale silikonový bývá o něco tekutější a líp se s ním pracuje (vsákne se do podkladu). V současnosti už výrobci nabízejí tmely barevné, (podle různých druhů dřeva - buk nevypadá špatně), ale nejlepší je obarvit si ho sám.

Při výrobě z obvazu jsou potřeba 2 kusy, radši širší a delší. První složíte podle přiloženého obrázku; z první půlky bude „penis" a z druhé „skrotum", takže se první díl skládá do tvaru trubičky a druhý do tvaru koule..:)) Druhým obvazem se pak tento základ ovinuje, až se dosáhne žádoucího tvaru. Budoucí „penis" je lepší ještě ovázat nití, aby tvar držel při další práci. Při výrobě z jiných materiálů je prostě svinete do tvaru co nejvíc podobnýho penisu a přilehlých tkání. Tento základ pak lze polepit hokejovou páskou tak, že její vrstvy materiál zpevněj a vytvořej tvar, záleží jak realisticky by měl výsledek vypadat. Poslední vrstvu tvoří buď tenisová omotávka (chce to pevný nervy!) nebo tmel, který se nanese ve 2 až 3 tenkých vrstvách, vždy po zaschnutí té předchozí. (Pokud se rozhodnete barvit vlastnoručně, stačí až poslední vrstva.) Při nanášení je potřeba namydlit ruce, aby se tmel nelepil a dal se dobře uhladit. Po několika dnech tmel dobře vyschne a protézka je hotová..:) Stejně jako u protéz z obchodu je i tady na místě použít kondom kvůli hygieně a lubrikaci...

Shlédnuto: 37981x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 5    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 1 |        Creative Commons License