inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
24.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Úchyl nebo proutník???

Tak tyhle dvě slova, spolu zdánlivě nesouvisí. Donedávna jsem si to také myslela. Před pár dny jsem ale musela změnit názor. Tohle oslovení pochází z úst jedné starší seriózní dámy a bylo vyřčeno na mojí adresu. Dozvěděla jsem se to sice oklikou, ale přijde mi to natolik úsměvné, že se o to s vámi podělím.

Jak jsem již psala, nedávno mě navštívila moje kamarádka Blackie, za účelem fotografování. Před návštěvou jsme navštívily mojí zahradní chatku, kam jsme ovšem vešly jako kluci, ale odešli coby dívky. Psala jsem také, že to neušlo pozornosti sousedů, kteří v té době netušily nic o mé transsexualitě. Prošly jsme hrdě středem a nepřipouštěly jsme si žádné starosti. Když se ale za námi zaklapla dveře auta, prý se rozproudila čilá debata. Prim měla ona "morální" postarší dáma ze sousedství. Do sněmu sousedů začala debatu:" Tahle černovlasá paní (Blackie) není přece sousedova manželka, ta přece vypadá jinak!!! Už sem dlouho nechodí!". A pokračovala:" Před časem jsem tady několikrát byla taková dlouhovlasá zrzka v krátký sukni (já) a nedávno i taková hnědovlasá, kudrnatá (taky já)! Ten pán dělá jako že nic, ale bude to pěknej proutník!!! Já to dobře sleduju. Na zahrádce mu nepomůžou, ale hned se zavřou v chatce, já to dobře vidím!". A celý tento monolog zakončila úplnou perlou!!! "On si myslí, že si nevšimnu, ale já dobře vidím! Nejdřív přijde on, pak za nějaký čas tady chodí ona ale spolu se tady neukazujou. Tahle je první!!!…..".

No není to k pousmání. V době, kdy zveřejňuji svoji transsexualitu a kdy vyšel rozhovor se mnou v Deníku Bohemia , včetně barevné fotky na titulní straně, odmítá právě tahle dáma myšlenku mého dvojího života. Jsem připravená na to, že mě někteří lidé odsoudí a nazvou úchylem, ale tohle jsem nečekala. Nasnadě je otázka, co je pro okolí lepší, žít s úchylem, nebo s proutníkem??? Já osobně se necítím být ani jedním, ale koho to zajímá. Být proutníkem, vysloužím si trochu pohoršení a zároveň i respekt žen a nevýslovný obdiv a i závist pánů. Být úchylem, mám na triku pohrdání a odpor většiny………

Řeči plynou, voda teče,……. ale já jsem transsexuálka!

Shlédnuto: 4323x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 1 |        Creative Commons License