inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Vysoká škola chlapská (Ženám vstup zakázán!)

Už je to docela dávno, co mě Aaron požádal, jestli bych nechtěla pro trans kluky rozepsat, jak ze mě mí pokrevní bratři dělali "správňackého synka". Hodně dlouho jsem to téma nosila v hlavě a ne a ne se rozhoupat něco napsat. Víte, ono je už to docela dlouho a já jsem čím dál víc přírodní ženská, a čím dál víc zapomínám na to, kým jsem se původně narodila. Kdo ví, možná na to už podvědomě nechci vzpomínat, ale cítím se nějak povinována těm komickým vzpomínkám, které se mi rozletí po hlavě, když si na to období vzpomenu.

1. Technika

Do techniky se dá zahrnout leccos, ale každý chlap by měl rozumět všemu, i když tomu nerozumí :-), to je na tom ta prdel - když čemusi nerozumíte, nesmí to být na vás znát.


Globálně do toho patří auta – káry, bouráky, šipky či jakýkoliv jiný moderní slang, který má tento význam – doporučuji nastudovat alespoň fyziku ze základní školy, kde se probíraly motory a osvěžit si takové termíny jako: benzín - oktan, diesel, dvoutakt, čtyřtakt, nepravidelné časování válců, svíčky, žhavičky, vačková hřídel, ventily, turbo, intercooler, … prostě když uvidíte rozebrané auto, ať máte alespoň šajn, co k čemu je a kam to asi patří.

Doporučení: Když na to nemáte buňky a je vám jasné, že z tohoto mraku nezaprší, prohlaste o sobě, že jste zastánci Jágrovy filozofie, on totiž taky prohlásil, že o autech ví akorát to, jak se řídí a kde se do toho lije benzín. Hladce z toho vybruslíte a ještě k tomu budete vypadat jako muž s vlastním názorem. :-)


Motorky – také je dobré o nich něco vědět… aspoň to, že mají jenom dvě kola … motorka to je nový moderní kůň nezávislých kovbojů a drsných týpků. Já nejsem drsná ani kovboj, ale motorky mám ráda. Svět je opravdu nejkrásnější z hřbetu koně nebo ze sedla motorky. Je v tom poetika, kožená bunda, otrhané džíny, vítr ve vlasech… (podloženo vlastníma zkušenostma).

Nutná terminologie – cestovní mašina, chopper, naháč, enduro, krosina, streetfighter, "obsah" a další.

Doporučení: Jak vybruslit z tohohle? Kdo už se poučil? Ano.. čekám...? Správně! Víš kolik se na tom zabije lidí? A za deště se na tom nedá vůbec jezdit. Vůbec nechápu, jak to může někoho bavit, snad jen sebevrahy a dobrovolné dárce orgánů. Na to bych nesedl. … To a nebo něco podobného zajistí jasné povědomí, jaký máte na toto "názor".


Pod techniku bych zařadila taky vercajk – je dobré znát nejenom šroubovák a kladívko, ale všechno nářadí na, které můžete narazit v dílně normálního chlapa. Byl by docela trapas, kdybyste neuměli podat tu správnou věc, kdyby vás někdo prosil o čtrnáctku golák, sikovky nebo francouzák (Nejedná se o francouzský polibek!!! Tato poznámka je pro ženské, které tu i přes můj výslovný zákaz vlezly a šmírujou!), račnu a mé oblíbené .. torxy.

Zde žádné doporučení nehledejte, neboť se "svým vercajkem" by měl umět zacházet každý chlap, ať už se tak narodil nebo ne. Od většiny chlapů se také čeká, že budou zběhlí ve většině domácích mužských prací jako je řezání a sekání dřeva (kontrolní otázka: Co je to kalač?), svařování, instalatérství (omezeno alespoň na výměnu těsnění u kapajícího kohoutku), malování, natírání, atd., atd., atd.. Kutil Tim prostě musí blednout závistí.


Pak je tu ještě rubrika, která za mých mladých let byla v plenkách a já ji tudíž ke svému životu nepotřebovala, ovšem bez které byste byli v dnešní době totálně !OUT!, touto rubrikou je výpočetní technika – písíčka, noťásky a všechny ty serepetičky, které se dají k tomu žďorbstvu připojit.

Ale o tom já vám moc nepovykládám. Na toto téma totiž JÁ aplikuji již zmiňovanou Jágrovu filosofii. Vím, kde se to zapíná, jak do toho strčit cedlo a software ovládám jako každá správná blondýna, víc po mne nechtějte. Víc nepotřebuji.

2. Sport

Sport z chlapského hlediska se dělí na teoretický a praktický. Teoretická část se dále dělí na dvě odnože – samostatná a společenská.

Samostatná část spočívá v bedlivém sledování každého debilního sportovního přenosu (s případnou lahví piva po ruce) a pivo je jedním se spojovacích článků části samostatné a společenské, neboť je nutné tento přenos důkladně probrat s kamarády. Ačkoliv jakožto už hotová žena nechápu potřebu něčeho takového v chlapském světě je toto nutností a určitě je velké plus mít přehled o pravidlech a situaci ve sportu vůbec. Proto poctivě pročítejte sportovní rubriky.

Praktická, tedy aktivní, část sportu má také dvě odnože, které by se také daly nazvat společenská a samostatná. Společenská spočívá v  navštěvování fotbalových, hokejových či jiných sportovních utkáních spolu s dalšími hooligans. Po kterém často následuje aktivní kryglistika v oblíbené hospůdce, následovaná slalomem domů.

Samostatná aktivní část pojednává už o pravé sportovní aktivitě, tedy týrání těla. Trans klukům bych doporučila navštěvovat posilovnu. Je to vynikající způsob, jak utužit svoje tělo a dostat se do kolektivu jiných kluků a chlapů. Tuto část jsem absolvovala a opět jsem zde musela použít svůj rozum (oni měli svaly, já použila čáry). Ze začátku se nijak nemusíte zapojovat do kolektivu, ale choďte cvičit pravidelně se zápalem pro věc, věnujte se sami sobě a nechte okolí, aby přišlo k vám. Odpovídejte na otázky okolí s úsměvem a vtipem, ale zdrženlivě, zbytečně o sobě nic neprozrazujte, vzbuzujte jejich přirozenou zvědavost. Uvidíte, že za čas budete právoplatným členem kolektivu.

Z dalších sportovních aktivit můžu doporučit tenis, badmington a squash, kde jsou rozdíly mezi pohlavími nejméně znatelné. Další sport, který by byl vhodný, možná i nutný je jakýkoliv kontaktní sport – box, kickbox, taibo, karate, judo, kung fu... zkrátka jakýkoliv bojový sport, který vás naučí, jak se bránit, nejlépe i útočit. A to z toho důvodu, že každá dívka či dáma se cítít dobře s mužem, který je schopen ji ubránit.

3. Baby

Pár užitečných mot (od slova motto):

Žádná žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane.

Buď hodný/milý na každou škaredou holku, protože každá škaredá holka má minimálně jednu hezkou kamarádku.

(Omlouvám se, ale další slušná a publikovatelná motta mne nenapadají.)

Jo s holkama je to těžké, ale když jsem já, v rámci tréninku na "správného chlapa" dokázala sbalit nějakou "čičinku" téměř na každé diskošce, proč by to nešlo vám. Sbalit holku není těžké, nejvíc zaleží na vašem odhodlaní a schopnostech kalkulovat a koukat kolem.

Odhodlání – co všechno jste schopni udělat, abyste připoutali její pozornost…

Kalkulování – jak vypadám, co si s tím vzhledem můžu dovolit, tj. do jak dobrých roštěnek můžu dnes jít…

Koukání – pořádně si očíhnout, je-li tam můj objekt/objekty sám… abychom nepřišli k úhoně - s rozbitou držkou se blbě balí holky… ale i to jde. (Je typ žen, které mají ochranitelské pudy, a bitého chlapce se zastanou, opatrují… ale nespoléhala bych na to, že zrovna tento typ bude někde poblíž, když vám bude někdo dávat nakládačku.)

Většina chlapů dělá tu chybu, že míří příliš vysoko, balí kočeny, na které absolutně nemají (ať už vzhledem nebo inteligencí), a pak skučí a připadají si neschopní.

Je to trénink jako každý jiný… do posilovny taky nepříjdete a nenaložíte si hned ze startu 200kilo na benž, když mate sílu max. na 40… a když jo, tak jste blázni, kteří si polámou žebra, nebo se minimálně ztrapní, když takhle naloženou činku neodlepí od stojanu. :-)

Když začínáme, začínáme pomalu s těma méně hezkýma holkama, nemusí být ani příliš inteligentní, o to je to snazší a lepší. Nemusíte s nima hned začít chodit, ale pocvičíte flirtování… jim to zvedne sebevědomí a vy získáte na jistotě v navazování kontaktu a udržování příjemně lechtivé konverzace… a čím se cítíte jistější, tím si vytyčujete hezčí cíle. Ovšem nezapomínejte být milí i na ty škaredší, protože jejich přízeň se vám může hodit při balení těch hezčích.

Proč má každá škaredá holka hezkou kamarádku? Protože škaredá se ve společnosti té hezké cítí hezčí … a dostane se ke klukům, ke kterým by se normálně nedostala. A proč s ní ta hezká holka teda kamarádí? No protože, kdyby byla ve společnosti samých krasavic, tak by byla jen průměrná, kdežto ve společnosti šeredky je nadprůměrná. Drsné co? Ale tak to chodí, je to symbióza… něco za něco. :-) A proč jsem Vám to tu teď psala? Chytrému napověz, hloupého trkni.

No každopádně není těžké holku sbalit, mnohem těžší je si holku udržet … a věřte, že my holky jsme pěkně vrtkavé potvory.

4. Další důležité věci

Další důležité věci… si už musíte doplnit sami podle své vlastní hlavy, nátury a vzdělání.

Říká se, že chlapi jsou všichni stejní, jen ženská je jedna horší než druhá, ale není to tak zcela pravda, aspoň ta první část, protože co kluk to jiná osobnost.

Každý z vás je úžasný a jedinečný člověk s odvahou a silou o jaké se těm správně narozeným klukům ani nesnilo a nenechte si od nikoho namluvit nic jiného.

Pokud jsem někomu alespoň trochu poradila, tak jsem splnila, co jsem si předsevzala a mohu se jít za to odměnit… pohár s vanilkovou zmrzlinou, jahodami, šlehačkou a čokoládovou polevou by mohl stačit. :-)


Přeju vám všem hodně štěstí, pohody a síly.

Životu ZDAR!

Vaše Gemi

Shlédnuto: 5644x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 4    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License