inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
17.1.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Zodpovězené dotazy

Máti  |   Hombre  |  17.04.2006 v 14:11   |   FtM

nejedná se tak o dotaz jak o radu.Je mi teprve 14 a asi se s tím teď moc dělat nedá ale já to už asi nevydržím!!!!Jedná se o moji mámu hrozně proti mě bojuje nedokáže pochopit že já nejsem to co si vždycky přála.Ono totiž já jsem asi od 2.třídy vypadal jako kluk ale nikomu z naší rodiny nelíbilo a tak jsem si nechal 5.třídě narůst dlouhý vlasy a oblíkat jako holka a máti byla šťastná. Ale mě štvalo jen když kterákoli holka měla kratší vlasy jak já a tak jsem se rozhodl navštívit holiče, vyměnil šatník ale to se nelíbilo máti a ta proti furt nějakým způsobem bojuje.Nevím jestli jí mám něco říct nebo radši neříkat nic prosím poraďte!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Yoshiyuki  |  17.04.2006 v 22:22

Ahoj,

ve tvém věku se těžko radí co dělat, navíc o tobě a tvé rdině v podstatě nic nevím. Určitě si myslím, že je dobře si stát za tím, jak chceš vypadat a žít, přestože se to mamce zrovna moc nelíbí. Asi se, stejně jako všichni, bojíš reakce, když by se mamka dozvěděla, jak se věci mají, zároveň ale právě takové sdělení může být cestou k řešení. Pokud budeš usilovat o změnu pohlaví a dokladů, stejně se tomu dřív nebo později nevyhneš; když začneš už teď, může se ušetřit několik let.

Ideální by mi přišlo říct to v nějakou příhodnou chvíli a zároveň dát k dispozici jak třeba adresu našeho webu, tak navrhnout návštěvu odborníka, určitě doporučuju MUDr.Hanku Fifkovou, jako u všech nezletilých. Slovo odborníka přece jenom může dát váhu tomu, co chceš okolí sdělit. Pokud by vše dobře pokračovalo, můžeš dostat myslím že už v 16 letech mužské hormony, možná že i předtím něco, co by zastavilo působení ženských hormonů.

Pokud máš jasno v tom, co chceš, jdi si za tím, je to jen tvůj život. Rodiče to s námi většinou myslí dobře, ale nikdo než my sami nemůže vědět, co je pro nás nejlepší, každý z nás je jedinečný. Často se nakonec uleví celé rodině, když vyjde pravda na povrch a něco se s tím dělá.

Držím pěsti!!:)

Yoshiyuki

Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License