inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
9.8.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Hallie (9): Chci být kluk, jinak se zabiju!

Když bylo Hallie Baker šest let, začala přesvědčovat své rodiče, že by chtěla být chlapcem. Původně si mysleli, že je to jen její rozmar, ale dívka na tom trvala. Po čase to dospělo tak daleko, že jim vyhrožovala, že se zabije, když něco neudělají.
Před týdnem se v americké televizní show Oprah Winfrey, pověstné zveřejňováním největších společenských tabu, představila Hallie Baker. Tedy vlastně jen to, co z ní zbylo. Její dlouhé vlásky a holčičí kukuč vzaly za své. Rodiče ji totiž nechali přeoperovat na chlapce.

Podle lékařů může za osud Hallie odlišný vývoj mozku a těla už v děloze. "Od dětství se Hallie chovala jako hoch. Nehrála si s panenkami, mnohem raději měla kolo a bláto," říká matka Karen.


Na radu psychiatrů bylo Halliino tělo přeoperováno na chlapce a z dívky se stal Hal. Na natáčení americké show se dostavil s krátkými vlasy a s vázankou. V obličeji byl vážný.

"Snila jsem o tom, že až Hallie vyroste, budu jí pomáhat s věcmi okolo svatby a podobně. Byla to moje krásná holčička," stýská si Karen. "Nedá se nic dělat. Přišli jsme o dceru, dostali jsme syna," pokračuje.

Nyní mají již jen jedinou starost. Jejich syn musí brát hormony, aby mu v pubertě nezačala růst prsa...

INT, coe

Shlédnuto: 2955x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License