inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
18.4.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Operace (MtF) / Orchidektomie - slovní válka
<< < 7/11 > >>
# 28.02.2006 v 10:52    

Samozřejmě, nějaké vyjímky se vyskytnout mohou,to jsem tu už psala, ale důvody, které Jolčo uvádíš to zcela zřetelně nebudou, páčko to žádná taková "TS" nemůže vědět předem, ledaže by byla jasnovidka. Kdyby se věci ve všedním životě děly podobně, jak popisuješ, dokázala bych si představit i lidi, kteří by ani nevycházeli z domu, protože by je mohlo přejet auto a chtěli by po ostatních, aby je živili. Mám za to, že TS Mtf a penis se vzájemně vylučují a každá TS holka bez vyjimek tento nástroj mužství na svém těle k smrti nenávidí, zřejmně odtud také pochází nabroušenost Moniky i když je už mimo hru. Když by jsme zůstaly tedy u té logiky jak píšeš a takové "TS" by penis zůstal, tak by zákonitě trpěla dále psychickými potížemi a traumaty, což může být daleko horší, než fyzická bolest, takže takový zákrok by nic neřešil.
Na závěr, vůbec se mi nezdá vhodné tohle téma tu veřejně omílat, bo buhví kdo to tu čte, a ujištuji všechny, že by nás lidé, kteří nejsou tak dokonale obeznámeni s problematikou TS, naházeli do jednoho pytle s ostatními,když už jsme u toho pytlování, a to by pro TS lidičky mohlo mít neblahé důsledky,například v podobě hrazení si přeměny z vlastní kapsy.TS problem se přeci jen od ostatních zásadně liší a to v tom, že nejde o sexuální úchylku jako u ostatních.Kdyby například mě komise neschválila operaci, půjdu do nemocnice a tam si ten odporný přívěšek uříznu sama, i s vědomím, že tím budu zbavena sexuálního života.......
JANA.# 28.02.2006 v 11:58    Prosba na moderátorky

Já se všem moc omlouvám, ale mám neodbytný pocit, že jsem svým příspěvkem: "24.02.2006 v 14:25 kamenovat nebudu" definitivně přehodila výhybku na poněkud bobtnající (ale zajímavé) vlákno OT diskuse, která už s hormonální léčbou nemá co dělat. Takže prosím moderátorky: Nedala by se tato část komplet vyříznout a zřídit jako nové téma (pravděpodobně i včetně 2 příspěvků před uvedeným)?
Děkuji
IvaA# 28.02.2006 v 20:24    nechápu

jak si Jolly došla k tomu, že jsem nabroušená????
Až jednou bud jen trošku, to poznáš, to bude fičák...........
Zatím se se jen královsky bavím. Vím, je vážná věc, jak by jste moc chtěly něco se sebou dělat, ale vlastně kolem až tak moc nevíte, takže jsou z toho docela komické dedukce a navíc, když se k tomu přidá i nějaké "vědecké" řešení jakéhosi nepodstatného detailu, když vám unikají základy..

Nic ve zlým, když vím, poradím. jsem už pár let opravdu "mimo hru", ale právě proto vím o dost víc k věci!

Až budete někdy jako já, pár let "poté", dáte mi zapravdu. Teď mě nejspíš nechápete a budete mít pocit, že jsem nabroušená a že jsem na vás zlá.....

nejsem.
MonikaD# 01.03.2006 v 09:21    

Pro ty, kteří chtějí ve slovní válce pokračovat, navrhuji, aby byla vytvořena alesponˇ základní pravidla, nesmělo by se například používat nadávek a sprostých slof, tyto by se posílaly majlama, včetně potupné kresby osoby, kterou je nutno pokud možno co nejvíce urazit a zdeptat, slovní roztržky by se měly týkat tématu a tak třeba výraz "ty orchidektomieložko" a podobně, by byl povolen, jakož i odkazy na různé obrázky, které by znázornovaly a zesměšnovaly cílené osoby.Pokud má někdo jiný názor, je možné tato pravidla slovní války změnit.S heslem "nevadí když jsem bita, hlavně když se peru" přeji fšem hezký den .....
JANA.# 01.03.2006 v 09:29    Operace

To Jolly: Tys viděla moji zdravotní dokumentaci. Všechny 3 operační komplikace mám. Píštěl, ale díky které čurám dolu a ne tam, kam mi to nechali v Bohunicích. Jizvu přes celý podbříšek, takže můžu tvrdit, že to mám po císaři, a srůsty mám tak velké, že mi z neovagíny zbyla jen malá jamka (pro čurání).
Ale vrátit to do stavu před operací bych nechtěla i když to všechno dopadlo tak jak to dopadlo.

No, jsem zvědavá, jak se na člověka s papírem o odstranění varlat, žádajícího o změnu jména na ženské, budou tvářit ženské na matrikách. Hlavně na těch menších. Tady výjmečně souhlasím s TY@JÁ, že se tak budou vyrábět Shemale, kdy ani ve světě nemají úředně změněné pohlaví na ženské.
monikash


<< < 7/11 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License