inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
7.3.2021 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Operace (MtF) / OPERACE
<< < 1/6 > >>
# 07.03.9556 v 11:31    OPERACE

Zajímalo by mě, kolik operace vlastně stojí. Nebo ji hradí VZP?
Nikola# 07.03.7868 v 11:31    

Operace translidí jsou plně hrazené ze zdravotního pojištění.
Samotné náklady (účtované nemocnicí konkrétní pojišťovně) dosahují nejvýše několika desítek tisíc korun, nejde tedy o žádné závratné sumy.
Tato informace se zde opakuje na několika místech, ale chápu, že pro začínající čtenářku webu nemusí být snadné ji najít :)
Johanka

moderátorka


# 07.03.4225 v 11:34    Hlasivky

Dobrý večer,nevíte náhodou podrobnosti o operaci hlasivek?Díky.
mimi# 07.03.5867 v 11:34    Dotaz

Ještě jednou vás zdravím ,mám určitý problém.Loni v srpnu jsem byla na operaci M-F a potom dalších 7 oprav ve FN-Ostravě Dr.Vřeským.Poslední zákrok se uskutečnil letos v září.Do dnešního dne mám 80%oper.plochy necitlivé,bolestivé jizvy,urologické obtíže a deformace zevních org.Dr.Vřeský mé připomínky ignoruje.Při konzultaci u prof.Jarolíma CSc.mi bylo řečeno,že má operace byla provedena neobvyklým způsobem,zjizvený genitál atd.Pomoci mi nemůže,protože v oblasti chybí kožní masa i nervy.Podobným způsobem jsem pořídila i v Brně u prof.Veselého CSc.Nevím co mám nyní dělat.Dr.Vřeskému už nemohu věřit!To v ČR není lékař,který by mi pomohl?
mimi# 07.03.6862 v 11:34    

Doporučuji ti, obrnit se trpělivostí. Problém je v tom, že ti to zjizvovatělo. Měla bys to něchat tak rok v klidu. A až se vše zklidní tak to řešit novým implantátem - kůže nebo střevo (viděla jsem implantát ze stehna, mě brali implantát z bříška, takže mám jizvu jak po císaři).
Nikdo z doktorů by do toho teď nešel, protože tam teď nejsou dobré podmínky. Jen by to mohl ještě víc zhoršit, ať už je sebelepší. Pokud nemáš píštělě, tak by sis je mohla "přinést" jako další komplikaci. A pokud jsi podala žalobu na toho ostravského "amatéra", tak už ti to neopraví nikdo v ČR. Od takových pacientek se dávají ruce pryč!
monikash


<< < 1/6 > >>
Translidé 2003-2021 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License