inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
24.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub# 24.05.1744 v 11:34    Miriam

Toto je příspěvek Miriam, zveřejněný na www.transforum.cz

Rozloučení
Autor: Miriam - 08.12.2005 12:30:16 - 85.xxx.171.6
Chtěla jsem jenom aby po mě aspoň něco zbylo, tak si myslím, že pár řádků to spraví. Za několik okamžiků bude po mě a není mi to líto. Nezbyl mi vůbec nikdo pro koho by mělo tu nejmenší cenu být na tomhle odporném světě. Kromě transsexuality mě dostala samota. Vidím denně jak lidi kňourají že už jsou tolik a tolik měsíců sami. Mě je 30 let a jsem celý život sama zjišťuji že nemám vůbec důvod k existenci, že mě obtěžuje to že jsem a nezvládám už ani základní náviky k existenci. Nemám pro koho a nemám pro co být. Tak tedy to je asi vše...

SMAZANO [redakce]
Santa_Klaus# 24.05.5690 v 11:34    kolko jedu!

Je mi velmi luto, co sa stalo Miriam a myslim si, ze odsudit niekoho je to najlahsie. Pred casom som reagovala na jej vyzvu na tranfore , lebo z jej riadkov cisalo zufalstvo. Snazila som sa ju povzbudit, zial odpisala len raz, potom uz nie. Bojovala s tym sama v sebe.
Pred kratkym casom bola nahodou na chate a chvilku sme si pisali, pisala, ze sa chysta na operaciu....Napisala toho viac, ale o sukromnych veciach pomlcim. proste sa citila sama a opustena. Je smutne , ze to vyustilo az do takeho cinu, nemala v blizkosti nikoho, kto by ju rozveselil.

Takze prostrednitvom stranok jej zelam skore uzdravenie, aby sa z toho dostala.
Autorovi prispevku - zverejnovanie cudzich rozhovorov je minimalne neeticke, nie? A to co sa popise na chate nemusi clovek mysliet az tak vazne...
Adriano Cellentano# 24.05.6081 v 11:34    Milý Santo,

původně jsem si myslela, že jsi obyčejný puberťák, který si poněkud neomaleným způsobem zjišťuje, co může. Momentálně ale mám pocit, že je z tebe cítit agresivita, pramenící patrně ze zoufalství, nebo z nějakého pocitu křivdy. Pokud budeš mít chuť, napiš mi něco k tomu na můj email. Mne opravdu mrzí, že jsi tu poněkud brutální k lidem, kteří mají svých problémů dost a dost.

Zkus prosím být více v pohodě, třeba můžeš nakonec být pro tato fóra i přínosem.
Mne jsi kupříkladu přinutil k zaregistrování se, takže už teď máš malé plus:)
IvaA# 24.05.1758 v 11:34    Smazano..

Mili navstevnici a navstevnice diskusniho klubu,
jak jste si mozna vsimli, smazal jsem cast prispevku uzivatele Santa Klaus, ktera obsahovala (udajne pravy) zaznam rozhovoru nekolika lidi na xchatu. Duvod je prosty: zverejnovani uryvku cizich rozhovoru bez svoleni dotycnych osob je krajne neslusne a proto na techto strankach nema misto.
Krome toho jsem smazal i odstavec urazlive se vyjadrujici k promlouvajicim osobam. Pokud by mely nasledovat dalsi nenavistne textiky, potka je stejny osud.
IvaA> Jak je videt, vsechno spatne, je k necemu dobre, takze vitej na webu :)
Aaron

moderátor
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License