inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
23.10.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

Přehled / Pozvánky a oznámení / Pravidla pro přispívání do diskusí
<< < 1/7 > >>
# 23.10.2375 v 11:41    Pravidla pro přispívání do diskusí

Možná mi dáte za pravdu, že příspěvky, které se v poslední době objevovaly v klubu neměly s věcnou diskusí mnoho společného. Obzvláště odstrašující byla debata na téma Shemales, kterou jsem proto poměrně důkladně promazal. Bohužel jsem přitom musel smazat i několik kvalitních komentářů, které by samostatně nedávaly smysl. Jejich autorkám se tímto omlouvám a doufám, že do diskusí budou vstupovat i nadále :)
Aby se podobná situace už nemusela opakovat a příspěvky v klubu byly opět čitelné a smysluplné, zavedli jsme jednoznačná pravidla, která jsou závazná pro všechny příspěvatele/ky.
Vzhledem k množství off topic a urážlivých příspěvků nebudeme na každé smazání upozorňovat ani jej vysvětlovat. V případě opakovaných nebo závažných prohřešků zrušíme danému uživateli jeho účet.
Pokud budete mít pocit, že se vám stalo bezpráví, napište do knihy přání a stížností. Vemte však na vědomí, že je jen na dobré vůli moderátora/ky, zda vám vysvětlení podá nebo ne.
Věřím, že rozumní lidé nezbytnost těchto opatření pochopí a ti ostatní je buď budou respektovat nebo si najdou jiný, vstřícnější server.

A teď upozornění pro některé uživatelky:

JANA.
Buď tak hodná a pozorně si projdi pravidla pro přispěvatale/ky - pokud by tvé budoucí příspěvky porušovaly tolik pravidel jako ty, kterými jsi nás oblažovala až doposud, budu ti muset zablokovat účet. A pokud ti to nebude činit nepřekonatelný problém, zkus se vyjadřovat bez šišlání. V pravidlech to sice nemáme, ale můžu to tam přinejhorším přidat.

Ja&ty
Stejně jako JANA. si pleteš diskusní klub s chatem, takže řada tvých příspěvků byla off topic. Za pár nevěcných příspěvků nikoho z klubu nevyloučíme, v případě urážek to ale neplatí. Zatím máš na svém kontě "jen" jednu (tedy pokud se nepletu) a to použití mužského rodu v souvislosti se shemale. Pokud přibydou další, jsi na dobré cestě k zabanování účtu.

Oksana
Žádala jsi o smazání svých příspěvků a věř, že bych ti rád vyhověl. Bohužel - nebo spíš naštěstí - na ně bylo mnoho smysluplných reakcí, takže jsem většinu z nich zachoval. Pokud budeš chtít zase přispět, zkus se vyjadřovat srozumitelně, stručně a neplést do toho své náboženské názory. Jinak to smažeme i bez tvé žádosti.
Aaron

moderátor


# 23.10.5624 v 11:41    Reakce na Pravidla přispívání do diskuzí

Vítám jasně formulovaná pravidla a věřím, že budou dodržována. Abych se sama vyvarovala porušení, ráda bych si ujasnila následující. Nerada bych psala nepřesně a lživě, proto musím nutně používat v oslovování shemale lidí jen a jen mužský rod. Osoba která se takto charakterizuje je vždy muž. Ať již dle úřední, tak i fyzické i psychické identity. To je prostě fakt, který je všem zřejmý a jasný a který je třeba akceptovat! V tom smyslu mluví i nová pravidla!
To jen aby nedošlo příště k nedorozumnění!
MonikaD# 23.10.2451 v 11:41    Volba rodu

Opravdu by mne nenapadlo že zrovna volba vhodného rodu se zde kdy stane problémem, ale evidentně jsem se mýlil. Zde je tedy (nikterak objevný) návod na to, "jak spravně zvolit rod" :)
Asi se shodneme, že tělesné ani úřední pohlaví nejsou tím pravým klíčem k oslovování kohokoliv z trans komunity, nehledě na to, že takhle na síti by se nám to i dost těžko zjišťovalo :) Jedinými vodítky, která tedy máme dispozici je nick uživatele/ky a to, jak sám/sama o sobě mluví. Pokud jsou tato vodítka rozporuplná nebo nejasná, tak se prostě dotyčné/ho zeptáme.
V případě uživatelky Shemale byl dostatečným vodítkem ženský rod, v němž o sobě hovořila a to, že se označila za shemale, na tom naprosto nic nemění. Tvé prohlášení, že " Osoba která se takto [jako shemale] charakterizuje je vždy muž. " mi přijde obdobné jako tvrzení, že "MtF jsou muži, protože se tak prostě narodili." V obou případech se ignoruje identita zmiňovaných a nad ní se staví buď genetické, úřední či jakékoliv jiné pohlaví.
Dál už k tomu opravdu nemám co dodat. Snad jen, že dilema "lhát či porušit pravidla" lze řešit i sdržením se komentáře.
Aaron

moderátor


# 23.10.3819 v 11:41    To Aaron

Žádám tímto o smazání všech mých příspěvků a za zrušení účtu.
Tudíž zabanování ip nebude nutné, jiný nick nevytvořím jelikož zde nemá cenu o čemkoli diskutovat.

Děkuji.
já&ty# 23.10.6039 v 11:41    pro AARONa

Naposled kolem oslovování. Sama jsem měla možnost na vlastní kůži si ozkusit (když jsem byla TS) jak moc důležitá je pro oslovování a jednání fyzická i úřední identita, takže s tebou nemůžu ani v nejmenším souhlasit!
A co se týká oslovování shemale lidí (všimni si, že s malým prvním písmenem) tak také nesouhlasím s tvými slovy o oslovování "kohokoliv z trans komunity"! Jednak nějak nechápeš, že shemale nemá s "trans" nic společného a jednak neustále směšuješ shemale s transexuály (viz tvůj minulý příspěvek).

Nežádám o nějaké smazání svých příspěvků ani o zrušení identifikace, jako mnozí jiní tady, ale velmi zvážím další své příspěvky do fóra, kde jako absolutní správce stanovující pravidla, působí demagog, který nemá ani potuchy o základních pojmech a specifikách skupin lidí, o kterých se tu píše. Takže závěrem tě napomínám v tom, žes porušil své pravidlo, abys psal jen o tom, čemu rozumíš jistě! Chy´t se za nos.........
MonikaD


<< < 1/7 > >>
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License