inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
28.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Diskusní klub

<< < 1/2 > >>
# 05.04.2004 v 13:23    Střepiny

Tak jsme se se Sofií (a dalšími samozřejmě) pustili do osvěty i na nejsledovanější televizi :o) Sofii moderátorka volala ve čtvrtek na apríla, v pátek u nás natáčeli asi půl hodinky a v neděli už výsledek pouštěli do éteru. Měl jsem trochu strach, jak to dopadne, vždyť Nova umí být pěkně hysterická, a ono to dopadlo docela dobře :o) Ve škole jsem žádnou negativní reakci nezachytil a na ulici je klid. Žádný ukazování v tramvaji a podobně. To jsem rád :o)
Snad to někomu pomohlo. A snad se tým LeGaTa nezlobí, že se naše líbezné ksichtíky objevily i na konkurenční televizi, a dokonce ještě před třetím dílem :o)

_________________
Jiří
Jiří# 05.04.2004 v 21:07    

Byla to opravdu hezká reportáž a doufám, že jí vidělo dost lidí.
Díky
Tamara
# 06.04.2004 v 17:44    Re: Střepiny

Já jsem dostal echo od přítelkyně právě včas (=těsně než to začalo) a musím říct, že se mi to taky líbilo! Nikdo tam neříkal "když jsem byla ještě holka..." a podobný věci a reportérka poskytovala vhodný informace výborným způsobem... No a vám dvěma to tam slušelo, stejně jako Hance Fifkový - bývalá přítelkyně ji ohodnotila slovy "sympatická baba", pořad se jí zřejmě taky líbil.
Takže díky, taková prezentace je zapotřebí!
Yoshiyuki

redaktor


# 06.04.2004 v 19:22    

taky som sa na to dival a musim povedat ze pani moderatorka to prezentovala velmi rozumne. tiez sa mi moc pacilo vystupenie Jirku a Sofie. boli ste fesaci )
Dave# 07.04.2004 v 11:30    Jo, bylo to fain.

Bylo to velmi dobře podáno - i mou drahou polovičku to vedlo k přemýšlení a novým závěrům, které jsem od něj opravdu nečekala.
Ovsem jako každého chlapa ho nejvíce upoutaly fotografie a zmínka o té modelce, bohužel její současné jméno mi uteko a to její jméno "kdysi" si pamatuji jen kvůli hlášce miláčka, že Honzík by mu taky nevadil.
Byli jste všichni svělí a pouční, jen tak dál. Děkuji. Gem

_________________
Don't worry, be happy! :o)
Geminy


<< < 1/2 > >>
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License